Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki mennyit költött eddig...

Ki mennyit költött eddig maximum online ruhákra egyszerre?

Figyelt kérdés
Mi számít már túlzásnak szerintetek? Hamar össze gyűlik nagy összeg.
2020. okt. 12. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte kizárólag online veszek ruhát, de kb. évente kétszer, maximum 3x, szóval olyankor a nagyobb összeg sem zavar. Csak olyan dolgokat veszek, amikre szükségem van, utálom a halmozást.

Szerintem ezt nem konkrét összegben kell mérni, onnantól számít túlzásnak, hogy többet költesz rá, mint amit megengedhetnél magadnak a célra így más téren nélkülözöl vagy onnantól, hogy a huszonnyolcadik farmert is megveszed, pedig a többivel sincs semmi baj.

2020. okt. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az a típusú vásárló vagyok aki apránként vásárol és szeret megfigyelni egy terméket hátha változik az ára, vagy akciósan betudom szerezni. Kerülöm a hirtelen vásárlást mert valóban hamar összejön horribilis összeg, inkább kedvencekbe rakok mindent és néha visszanézek, nem-e olcsóbb, vagy egyáltalán tetszik-e még. Van amit egy hét múlva meglátok és elgondolkozok miért is raktam a kedvencek közé azt a rondaságot.
2020. okt. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Túlzás szerintem az, ha már komolyan át kell gondolni, hogy megengedheted-e magadnak az adott darabot, számolgatni kell, mielőtt megvennéd. Mert akkor valószínűleg gondot jelent a vásárlása.


Most hiába írnám, hogy 100 ezer felett túlzás, mikor van, hogy én 1-1 darabra is többet költök el. Mivel nagyon szeretem a márkásabb, tervezői darabokat, amik "örökdarabok", tehát még akár 10-15 év múlva is hasonlóan fognak kinézni, mint most, újonnan.

2020. okt. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Te melyik márkákkal vagy a legelégedettebb? Én a H&m-be láttam jó cuccokat
2020. okt. 12. 20:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Fast fashion szinten Reserved, Zara, Massimo Dutti és Mango. Esetleg még a Stradivarius. A HM-mel az a fő bajom, hogy az utóbbi rendeléseimnél mindig volt 1-1 olyan darab, ami 2-3 mosás után úgy nézett ki, mintha a kutya alól szedtem volna ki. Kinyúlva, kibolyhosodva... Oké, 5-7 ezerért nem csodát vár az ember, de ez számomra kritikán aluli.

Valamint a vásárlókhoz való hozzáállásuk is. Rendszeresen megcsinálják, hogy a nagyobb akciós előtt fogják és a legtöbb áru vételárát felviszik több ezer forinttal. Volt, hogy a nadrág, amit a "nagy akció" előtt vettem meg 4 ezerért, az akció alatt hogy, hogy nem 9 ezer lett. És ezt nem 1, nem 2 terméknél láttam. Több webshop rendszeres látogatója vagyok, ha valami tetszik, screenshotolom árral együtt. A HM-en kívül senki nem csinálja ezt a pofátlan húzást.


High end márkákat illetően pedig Saint Laurent, Fendi, Chloé, Dior és Valentino a kedvenc. De többször vettem már Guccit, Furlat és az Off-Whiteot, ezekben sem csalódtam.

2020. okt. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 200 eur volt eddig a legdurvább rendelésem. De abban volt egy télikabát a férjemnek meg pár felső nekem.
2020. okt. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23000Ft-ot fizettem most.2 felső,1nadrág.A nadrág alapból skciós volt,a felsők 20% olcsóbbak.De egy felsőért meg nadragért teljes áron a boltban is fizetek ennyit.Csak egy webshopból rendelek.
2020. okt. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán 6000ft
2020. okt. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!