Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » EFEB kézápoló és műkörömépitő...

EFEB kézápoló és műkörömépitő képzés milyen?

Figyelt kérdés

Jelentkeznék az online tanfolyamukra és szeretném tudni, hogy az önálló gyakorlati képzést hogy lehet megcsinálni? Ők ajánlanak valakiket, segítenek benne vagy nekem kell keresgélni?

A tanfolyam csak 65 ezer, a gyakorlatért kell külön fizetni? és ha igen körülbelül mennyit?

Aki már elvégezte, mi a tapasztalata és véleménye a képzésről?



2021. febr. 3. 20:13
 1/2 Csele Kitti ***** válasza:

Szia,

Engem is érdekel a tanfolyam, de úgy látom a 65 ezres díjnál neked kell intézni a gyakorlatot. Ami 139 ezer forint, abban viszont már benne van a gyakorat is. Szerintem ez még így is nagyon korrekt a többi iskolához képest.

2021. febr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Habár februári keltezésű a kérdés, nem ajánlom senkinek! A jelenléti oktatást választottam, az oktató nem adja át szívvel- lélekkel a tananyagot,a tanfolyamvezető állandóan hárít, csak a pénz…Becsatlakozóként a kedvezményeket sem érvényesítheted.A vizsgamódszerük meg felháborítóan rossz kimenetelű!!!! Aki megteheti még 2022 ig csinálja vidéken, sokkal vizsgaeredményesebbek! Ha újrakezdhetném, semiképp nem választanám az EFEB-et!
2021. szept. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!