Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Crystal Nails, BrillBird vagy...

Crystal Nails, BrillBird vagy Perfect Nails tanfolyam? Vélemények?

Figyelt kérdés
Ki hol végzett és hogy tetszett? Milyen volt? Hány modellt kell vinni kb. összesen? A BrillBird-nel azt mondták hogy kb. 20.. A CN-nel meg 6-7 embert írtak a tájékoztató lapon.. mennyire valós ez? 20 elég sok, annyi embert nem tudom hol szednék össze, pedig szívesen tanulnék a BrillBirdnel, mert kiscsoportos az oktatás és szimpatikusak. Bár a CN és a PN is szimpi.

2016. máj. 26. 14:28
 1/4 anonim válasza:
79%
crystal nails szerintem
2016. aug. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csajszibarck18 válasza:
Perfect Nails mert ott oda figyelnek rád!És a minőségre megy nem a pénzre,hogy minél drágább legyen
2016. dec. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 fruzsi1992 válasza:

Én a Brillbird tanfolyamot ajánlom, a mai napig tartom a kapcsolatot az oktatókkal, továbbképzésekre járok, imádom. Azt is mondhatnám, hogy egy családba kerülsz bele és szakszerű képzést kapsz. :)

Minden téren ajánlom!!!!!

2017. febr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A CN-el annyi tapasztalatom van hogy voltam az egyik ismerősömnek modellje, és a 4 és fél órás építés alatt kb 1 percet foglalkoztak a tanulóval, az is csak ilyen többszöri gyors instrukció adás volt. A gyakorlat témája szögletes formájú francia zselés építés volt körömágy hosszabítással. 10-ből 6 körmön "V" alakban kifele szélesedőre sikerült, ami laikusnak is szemmel látható volt, de a végén az értékelésnél meg sem emlìtették, csak megdicsérték hogy szép és már iratták is alá a jelenlétit. Hogy tanulja meg így a tanuló ha még a nem jóra is dícséretet kap?! Szerintem nem arra mennek hogy szakmailag a legjobb felkészülést kapják a diákok és hogy ki legyen hozva belőlük a maximum, hanem hogy minél többen legyenek és ez álltal minél több pénzt szedjenek be... Persze lehet hogy tanára válogatja, de én ezt tapasztaltam.
2018. márc. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!