Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Efeb mükörömépítő okj-ra járt...

Adri0025 kérdése:

Efeb mükörömépítő okj-ra járt valaki? Ahol a tanfolyami napok szombat 9-15.30 vagy hétfő és szerda 17-20?

Figyelt kérdés
Ha van aki itt végzett vagy egy ismerőse, nagyon érdekelne a véleménye. Ugyanitt pedi suli hétvégi műköröm okj tanfolyamról is szívesen olvasok véleményt .

2019. júl. 9. 05:31
 1/2 anonim válasza:
Én most néztem át a kínálatot sajnos munka mellett az efeb a lwg kedvezőbb heti 1 nap de aggaszt hogy 3 modelt kell vizsgára vinni. Írtam nekik még választ nem kaptam kerdeseimre
2019. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sziasztok! Sikerült esetleg többet megtudni erről a képzésről? Vagy esetleg saját tapasztalatot szerezni? Én most szemezgetek vele, pont az időbeosztása miatt... De azért tartok tőle... Köszi!
2019. szept. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!