Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés
Adri0025 nevű felhasználó kérdése:

Efeb mükörömépítő okj-ra járt valaki? Ahol a tanfolyami napok szombat 9-15.30 vagy hétfő és szerda 17-20?

Ha van aki itt végzett vagy egy ismerőse, nagyon érdekelne a véleménye. Ugyanitt pedi suli hétvégi műköröm okj tanfolyamról is szívesen olvasok véleményt .

Keress kérdéseket hasonló témákban: hétvége, modell, tanfolyam, kézápoló, képzés, OKJ, műköröm

júl. 9. 05:31  Privát üzenet  

A válasz
Én most néztem át a kínálatot sajnos munka mellett az efeb a lwg kedvezőbb heti 1 nap de aggaszt hogy 3 modelt kell vizsgára vinni. Írtam nekik még választ nem kaptam kerdeseimre

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont júl. 30. 12:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az Egyesült Államokban tényleg a vasárnap számít az első napnak?
Tudnátok mondani általános aranyszabályokat a hétköznapokra?
Szerdán át lett szúrva a fülem, most szombat van és szerda óta állandóan éhes vagyok. Van összefüggés a kettő között?
Most úgy edzek hogy (Hétfő, szerda, péntek) és Szombat, Vasárnap pihenek. Az a kérdés hogy az baj hogy most Hétfőn nem megyek? És 3 napon keresztül nem edzek?
ICF szar lenne szerda-szombat-vasárnap felosztásban?
Ma milyen nap van?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!