Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A közösségi szolgálatot minek...

A közösségi szolgálatot minek erőltetik? Miért kell ezeket teljesíteni?

Figyelt kérdés

Most vírus alatt is alig talál helyet az ember. Nem egy osztálytársam van aki nem tudja folytatni ott ahol elkezdte mert bezárt.

És miért kötelező az érettségihez?



2021. febr. 3. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Megtanuld, hogy mit jelent szarért, hugyért dolgozni :D
2021. febr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Ez a mai sorkatonaság.
2021. febr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
74%
Nézd... nem kell megfizetni titeket és mégis el lesz végezve a munka. Ez szimpla kizsákmányolás.
2021. febr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
51%
Én tavaly érettségiztem és meg sem csináltam. Volt 3-4 órám sulis dolgok miatt de még a kiskönyvem is elveszett. Nem veszi senki komolyan ha 12.ben odaálsz a tanár elé és mondod hogy nem szeretnéd hogy ezen múljon az érettségid akkor beírják a bizidbe hogy teljesítetted
2021. febr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 Komolyan? Neked ilyen rendesek voltak, és csak úgy elintézték?


Nekem az volt, hogy már 9.-től mondták, hogy ellehet kezdeni csinálni. Aztán egész sokan már akkor elkezdték, de nem mindenki. Tizedikben a tanárok mondták, hogy már mindenkinek van órája akár iskolai dolgok miatt, 11.-től meg az osztályfőnököm felhívta a figyelmét azokra akiknek kevés van, hogy 12.-ben már nehéz lesz ezt pótolni, mert telel leszünk elfoglaltsággal. Van olyan osztálytársaim akiknek még 20 hátra van, van aki ősszel elkezdte, de mivel mindent bezártak nem mehetett oda ahova elkezdte, és várja, hogy mikor nyit ki. Egy másik osztálytársam pedig a hétvégéit áldozza erre neki már majdnem meg lesz.


Tavaly csak a vírus miatt fogadták el ezt meg ezt akik akkor érettségiztek? Vajon idén is így lesz?

2021. febr. 18. 11:33
 6/6 anonim válasza:
100%
Sajnos nekem is ez a problémám. Én se tudtam még megcsinálni, ezért kérek itt segítséget :)
2021. ápr. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!