Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakot válasszak...

Milyen szakot válasszak egyetemen?

Figyelt kérdés

Két évem van még választani, de már most szeretném tudni, hogy körülbelül mivel szeretnék foglalkozni, hogy milyen tantárgyakra koncentráljak a következő két évben.


Mivel leginkább matekból vagyok jó, és érdekelnek a pénzügyek, ezért közgazdasági egyetemre tervezek menni, de azon belül gőzöm sincs milyen szakra. Nem tudom, hogy a különböző végzettségekkel milyen pozíciókban lehet elheyezkedni, hogy konkrétan milyen állások lesznek majd elérhetőek számomra.


A kérdésem az lenne, hogy közgazdaságtanon belül milyen szakok vannak és hogy melyikkel hol lehet elhelyezkedni.



2021. febr. 3. 23:23
 1/2 anonim válasza:
Felvi.hu-t nézd, minden fent van a szakoknál, az is hogy hol tudsz vele elhelyezkedni.
2021. febr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha szereted a matekot, és érdekel a pénzügy, én javaslom, hogy nézz rá a Corvinus AK vagy GPME szakokra, hátha megtetszenek :)

2021. febr. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!