Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen jó puskázási lehetősége...

Milyen jó puskázási lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
XD
2008. dec. 2. 20:32
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%

A kézre írt puska mindig 1szerű és nagyszerű :D (csak vigyázni kell h ne alkoholos filccel írd rá :D) vagy tényleg pofátlannak kell lenni (bár ahhoz azért olyan tanár kell)

pl nekem osztálytársam úgy puskázott hogy a könyvére rá ült és onnan nézte, lebukott, én meg csak kiraktam a könyvet a padra, és azt meg nem vette észre (vagy nm szólt :P)

2010. okt. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem vette észre, nálam is bejött már párszor. A kis cetlikkel sokan buktak le, én meg a "véletlenül" kinyitva felejtett könyvet hagytam kint vagy A4-es lapot, amin 16-os betűmérettel volt felírva minden. Nem feltűnő, pedig "semmi sem lehet a padon" féle röppentyű volt.


A másik jó módszer még, amit én nem használtam ugyan, mert nem jutott eszembe, de láttam gyakorlati megvalósításban, és zseniális dolog. Már nem járok suliba úgyhogy lelövöm a poént, hátha a tanáraitok nem olvassa ezt az oldalt. Függvénytáblázat, azt ugye lehet használni, matek és fizika órákon, témazárónál meg egyébként is. Bele is lehet írni okosságokat. Ezt én is alkalmaztam sokszor, de volt, aki tovább is ment. Simán lefényképezte vagy beszkennelte az egyik oldalt, majd pontosan azzal a design-al csinálta a puskát. Feladatmegoldások, mintafeladatok, elmélet, ami nincs benne stb. Oldalszámmal mindennel, mintha rendes beleírt dolgok lennének. Színes nyomtatóval kinyomtatta, majd egy könyvkötővel bekötette a függvénytáblázatba. Csak azt kellett tudnia hol van benne az adat. Innentől meg sima ügy, a tanár nem lát semmi gyanúsat.


A saját módszer az volt, h rotringceruzával hegy nélkül vagy puhán odanyomva írtam be a nem legális képleteket és hasonlókat a függvénytáblázatba. Neonfénynél csak közelről látszik 1 méternél messzebről már alig. Ha a tanár csak elhalad melletted nem veszi észre. Csak ha közel hajol. Ha jót akarsz akkor minden páros vagy páratlan oldalra írsz csak így ha melletted áll a tanár nem feltűnően lapozol egyet, felkészülve arra,h közel hajolhat.

2010. okt. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
94%
Ami mér érdemes(bocsi a 2 éves csúszásért a válasszal),ha a tanár óra elején saját kezűleg osztja ki a dolgozatokat, akkor már a füzetedet előre tedd ki ott kinyitva v. pedig vigyél magaddal előre megírt lapot,ha a füzeted kell, a lényeg,hogy ne könyv legyen és mindenképp kapcsolódjon a témához és jól látható legyen,hogy ez az amit a tanárnak el kell venni v. amiért szólnia kell. Ha ez meg volt és elvette v. eltettette süss el vmi ezzel kapcsolatos vicceset. Így mindenképpen megmarad neki,hogy tőled már elvette a puskát. És még a rutinosabb tanárok 90% se foglalkozik vld. De persze rosszul is elsülhet,hogy utána csak rád fog összpontosítani,de 1 próbát megér.
2011. jún. 7. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%
UV toll- ráírod a kezedre a puskát, ami láthatatlan. A toll végében van egy UV lámpa, amivel egy pillanat alatt láthatóvá tudod tenni a puskát magadnak. Keress rá az interneten: UV toll
2013. máj. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%
Pl én azt csináltam hogy építettem fenyőfából egy alakra csatolható "puskázó gépet" meg van egy lapos fa keret bőrpántal rögzítem az alkalom belső feléhez majd belehejezem a papíból készült puskát na papíron gumi kötél van ami úgyszintén rögzítve van a karomon és végül ráhúzom a pulcsit ki húzom a puskát elolvasom jön a tanár elengedtem és a gumi rögtön visszarántja a fa tóba nekem ez mindig beválik :)
2014. jan. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

A legősibb és legjobban beváló sztem még mindig a pici kézben elférő harmonikába hajtogatott puskakönyv. Elkészíteni időigényes persze, bár nyomtatni is lehet a puskát.


A legpofátlanabb megoldások sokszor a legjobbak, a legtöbb tanár nagyon egyszerűen gondolkodik, cetlikre, könyvekre a padban stb. vadásznak, annyira keresik a mini puskákat, hogy egy asztalra rakott gigantikus golyószórót nem vesznek észre. Pl. anno 2004-ben volt, aki bevitte matek érettségire a zöld könyv (akkor még abból adták) megoldáskötetét és használta. Nem én voltam, érettségin nem mernek puskázni, nagy volt a tét, annyi év sikeres puskázás után meredek lett volna ott megdőlni. Csak a kinyitáskor kellett vigyáznia, mert jó nagy betűkkel keresztben rá volt írva, hogy megoldások. Kifejtős esszéknél meg még mindig a lapdobás a leggyakrabban használt megoldás, otthon megírod jegyzetekből, tankönyvből és kicseréled alkalmas pillanatban. Persze kivédeni is ezt a legkönnyebb, középsuliban inkább működik magyarázó rákon, nekem 4 éven át mindig ment. Persze ne legyen mindig tökéletes, mert az gyanús, tenni kell bele pár hibát, nem baj ha az néha csak 3-as vagy 4-es lesz, de legalább nem leszel gyanús.


De ahogy én tapasztaltam az első padban mindig könnyebb puskázni, oda a legtöbb tanár nem figyel, hiszen mindenki hátra igyekszik ülni ,hogy majd hátul lehet puskázni és főleg oda figyel.


De néha az is jó taktika, hogy valami jó béna módszerrel próbálkozol, csak vegye észre még a számonkérés elején a tanár, elveszi "na most majd megmutathatja mit tud puska nélkül" és innentől már rád nem figyel, hiszen már "lefegyverezett". Persze kétélű fegyver, mert lehet ,hogy végig csak téged fog figyelni.

2014. jan. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%
az utolsónak: igazából gyakran előfordul még az is, hogy elveszik és karó, meg akkor megjegyzi az arcod, sajna nem éri meg
2015. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút kétélű kard az, hogy látványosan lebuktatod magad valóban. Sztem a jó puska vagy nagyon kicsi és kreatív, észrevehetetlen vagy pedig hatalmas. Kis cetlikkel lebukni könnyű arra fókuszál a tanár, de egy gigantikus A4-es lap már nem annyira. Volt mikor a táblára volt felírva a puska és azt a tanár nem vette észre, mert nem számított ilyen fronton támadásra.


A 90-es években a legkreatívabb csapatjátékos puskázás díjat egy gimis osztály érdemelte ki, ahol az egyik technikai zseni épített egy FM adót, aminek elég érzékeny mikrofonja volt, és mindenki beszerzett egy rádiós walkmant vagy zsebrádiót és mini fülessel súgtak egymásnak meg adták le a drótot témazáróknál. Hónapokig nyomták így, aztán úgy buktak le, hogy a tanáriban valaki véletlenül befogta az adást, miközben egy rádióadót keresett.


Azóta eltelt 20 év már van Bluetooth-os füles, ill. lehet Wifin is okkostelefonra kódolt konferenciabeszélgetést indítani. Sőt van már mini kamera meg szemüvegbe épített LCD kijelző is.

2015. febr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Gépész és elektro tárgyaknál mikor sok tételt kell kidolgozni és szóbelizni belőle lehet jó módszer a lapdobás. 1 A4-es lap/ tétel sorba rendezve zakó belsejébe belevarrni egy kispárna huzatotabba mehetnek a tételek, mikor már tudod hanyas tételt húztad, vakon meg lehet keresni a megfelelőt és lapdobás ( cseréled a lapot a sajátodra).


Amúgy ajánlom az Éretlenek filmet 80-as évekbeli, de sok kreatív ötletet bevetettek, az érettségire, akkor hight tech megoldások közül sok már elérhető bárki számára. Nagy volt a pólóra rakott mini elektronika rádióadó mikrofonnal kint hallották mi a tétel megkeresték és leadták a választ kis mini hangszóróval. Vagy mikor kivetítette a tanári kar mögé a falra a válaszokat. A négernek meg tamtam dobbal ledobolta a faterja. :)

2023. júl. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!