Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elsőre is lehet vizsgakurzust...

Elsőre is lehet vizsgakurzust felvenni?

Figyelt kérdés

Úgy hogy előtte nem vettem fel, és nem jártam gyakorlatra/előadásra?

A tavalyról elmaradt órám, amit minél hamarabb be kéne pótolnom most üti az egyik ideit. Az anyagot elkérném a szaktársaimtól.

Szabad ilyet, vagy csak úgy lehet felvenni vizsgakurzust, hogy egyszer már végig jártam az órát?


2021. febr. 5. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor lehet, ha már a szükséges előadást/gyakorlatot megcsináltad és akkor nem lett meg a vizsga.
2021. febr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgás tárgyakból jellemzően aláírást kell szerezni, hogy mehess vizsgázni. Ez tárgytől függően sok mindenhez lehet kötve, a sima jelenléttől kezdve a zh/beadandón át ezek kombinációjáig. Ha van ilyen az adott tárgyból (tantárgyi adatlapon le kell írniuk), akkor azt meg kell szerezned, vizsgakurzuson pedig értelemszerűen ezt nem tudod megtenni. Szóval valószínűleg ez így nem fog menn, hiába szeretnéd. De olvasd el a tantárgyi adatlapot, hogy kell-e aláírás a vizsgára bocsáthatósághoz, ha meg nem találod meg, nincs benne leírva (ami ahogyna említettem full szabálytalan, de mégis előfordul időnként), írj a tárgyfelelős oktatónak hogy ezt szeretnéd, lehetséges-e (bár mint mondtam, valószínűleg nem az).
2021. febr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ohh, rendben köszönöm
2021. febr. 5. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!