Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hányas érretségit kell minimum...

Hányas érretségit kell minimum írjak ha vinni akarom valamire az életben?

Figyelt kérdés
2021. febr. 6. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A kettönek nem sok köze van egymáshoz.

Ha érettségi után tovább akarsz tanulni, ahhoz értelemszerüen jó érettségi kell, de egyébként soha sehol nem kérdezi meg senki, hogy milyen lett az érettségid, a lényeg, hogy van.

2021. febr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen múlik. Kitűnőre érettségiztem, mégse vittem sokra egyéb okokból.
2021. febr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

ez valóban külsőség-max papír de nézd meg

Verdi 2életrajzát

vagy pl nikola Tesláéet

hogy kezdték milyen balfékek elutasítottak voltak?!?

üdv

2021. febr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ha tehetséges vagy-sztem az "felszínre tör"

Hál'Istennek!

2021. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
A kérdés inkább, hogy mire akarod vinni az életben és mivel?
2021. febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Erre Bill Gates-t tudom idézni:


" Az osztálytársam ötösre érettségizett le matematikából. Én megbuktam.

Ma ő mérnökként dolgozik egy nagy multinacionális cégnél.

A Microsoft-nál, az én cégemnél :) "

2021. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2021. febr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%

Persze, ezek nem mint követendő példák lettek felhozva, tehát ne gondold azt, hogy akkor most már meg lehet bukni matekból mert akkor úgyis multinac céged lesz majd :D

Próbáld minél jobb eredményre hozni. Az eredményeid úgy nagyjából tükrözni fogják a majdani, az életben elért eredményeidet, HA ugyanannyi energiát feccölsz az életben is a boldogulásodba, mint amennyit most az érettségibe.

Annyit még, hogy most minél jobb eredményt hozol ki, az életben majd annál magasabb, biztosabb szintről, alapról fogsz indulni. És ez az élet minden területére érvényes lesz, nem csak az üzleti részére.

2021. febr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ha te elkezded bemérni, hogy mi az a minimális teljesítmény, amivel még éppen el lehet lébecolni az életben, és még nem rúgnak ki, akkor te egy tipikus lúzer leszel.

Az ÖSSZES sikeres ember mind úgy él, hogy a tőle telhető MAXIMÁLIS teljesítményt nyújtja!

2021. febr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

rengeteg sok ismert magya nemzetközi példa van ki akár szegényen kezedte és magas polcra jutott fel:lásd Curie házaspár

Katona József

Petőfi szintén akik nél nem a családi állapotot kell nézni amit "úgymond szüleiktől örököltek"mintát láttak

Ferenczy első ismert magyar szobrász:lakatossegéd volt...

volt ki 40éves kora után vett életében először rajz

festő eszközt és kiváló lett a maga szegmensében:ez mindd józan élet elhivatottság-kitartás-és "a szikra életben tartása"

előtted a pálya ki kűzdi ke meg állja

2021. febr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!