Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mozi jegyet foglaltam le...

Mozi jegyet foglaltam le neten és azt irta hogy a jegyátvételhez minimum 30 percel előtte ott kell lenni, azaz ha mondjuk 10 percel a film kezdés előtt venném meg a jegyet nem vehetem meg vagy ez hogy működik?

Figyelt kérdés
2018. jan. 25. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:

hát azért kérik ezt, mert ha nem veszik át, eladják...

ha esetleg késnél, hívd fel őket telefonon, hogy mész, ne adják el

2018. jan. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hacsak nem valami nagy premier előadásról van szó, az előre foglalók közül baromi sokan nem szoktak megjelenni.

Na most, ha az előadás előtti fél órában, amikor mindenki beérkezik a moziba, nem adnák el az át nem vett lefoglalt jegyeket, akkor 20 ember hoppon maradna, mert nem jutna neki hely, aztán kezdéskor kiderülne, amikor már késő, hogy az a 20 hely végig üres lesz, mert nem jött el, aki lefoglalta.

Ha annyira biztosra akarsz menni, hogy jegyet foglalsz, akkor szerintem meg tudod oldani azt is, hogy fél órával előtte ott legyél.

2018. jan. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!