Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Közszolgálat, segítene valaki?

Közszolgálat, segítene valaki?

Figyelt kérdés
Olyan munkát keresek ahol cserébe szállást tudnának biztosítani. Táborok esetleg, vagy nemtudom.. egy kis városban élek, valszeg több órányira van innen csak lehetőség.. Diákmunkát nem találtam nyáron, nemtudom ez hogy fog összejönni. Szóval tudtok esetleg egy ilyen munkát?

2021. febr. 9. 10:45
 1/1 anonim ***** válasza:

A jelenlegi helyzetben szerintem nem nagyon lesz ottalvós tábor. A közösségi szolgálatos lehetőségeket nem nagyon szokták hirdetni, neked kell menni utána, keresni a lehetőséget. Én,illetve az osztálytársaim,ismerőseim az alábbi helyeknél voltunk: saját iskola, könyvtár, menhely, óvoda. Menhelyre most is kb 100% hogy tudsz menni. Ha nincs együttműködési megállapodás akkor kötni kell.

A kisvárosban vagy mellette is biztos van menhely, könyvtár, ilyenek. Be kell telefonálni, hogy tudnának e ebben segíteni.

2021. febr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!