Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Online óra közben megengedett...

Online óra közben megengedett a dohányzás? (egyetem)

Figyelt kérdés
Nekünk kamerával kell bent lenni órán, de nem nagyon bírok ki másfél órát cigi nélkül és itthon a házban is szoktam. Szerintetek szólnának nekem vagy így más hogy nem a terembe vagyunk?

2021. febr. 10. 13:25
A kérdező szavazást indított:
Ne csináld!
Gyújts rá nyugodtan!
31 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Én multkor Analízis vizsgán cumiztattam az asszonyt, nem szóltak érte
2021. febr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
75%
Én fröccsözni szoktam közben.
2021. febr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
gyujts ra aztan majd meglatod hogy szol e a tanar. mondjuk gondolom jelenleti oktatas alatt se rohangaltal ki az orarol cigizni nem? kis onuralommal siman kibirod
2021. febr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tanár függő. Nálunk van olyan tanár, aki rágyújt órán és van, aki azért is leordít mert iszol egy kortyot. Tapasztald ki :)
2021. febr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk rászoktak gyújtani, soha nem szólnak érte, elvégre a saját lakásában mindenki azt csinál, amit akar. De azért ennyit tényleg ki kellene bírnod.
2021. febr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Eléggé prosztó dolognak tartom, hogyha bármilyen órán rágyújt a tanár vagy a hallgató, de én nem szólnék érte, mivel nem az én dolgom, és nem zavar.

Lehet, hogy a tanárod is így lesz vele. Viszont jobb lenne ezt még az elején tisztázni; privátban kérdezd meg tőle, hogy olykor-olykor nem zavarná-e, hogyha rágyújtanál, mert akkora láncdohányos vagy, hogy fél órán belül előjönnek az elvonási tünetek, ha nem gyújtasz rá.

2021. febr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, pont aktuális mert tegnap ezért rakott ki az egyik oktató óráról, ugyhogy nagyon tanárfüggő
2021. febr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nálunk pl úgy van az órákon, amikor jelenléti van is; hogyha pl valaki úgy érzi, hogy ki kell mennie, akkor menjen; tehát pl szerintem pisilni is elmehetsz; vagy pl a gyerekek is felforgathatják a hátad mögött a házat; tehát szerintem annyi időre még ponthogy elmehetsz; amíg elszívsz egy cigit. Tehát azt ne a gép előtt csináld. Gondolom ha ennyire nem bírod ki, akkor jelenléti oktatásnál is ki szoktál surranni csöndesen, hogy ne zavard meg az oktatót, meg a többieket. Vagy tehát pl hogyha hánynod kéne mondjuk neadjisten, akkoris el kéne menned a gép elől; tehát szerintem egy cigi tök simán belefér.
2021. febr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*Ja de és ne az órán, tehát pl általános,meg középsuliban is pl mindig rászóltak a rágózókra; tehát az olyan semmibevevésnek is tekinthető a tanár szemében.; tehát szóval inkább ne. Ha pl ki kell rohannod enni az online óráról, mert pl leesik a vércukrod, vagy mondjuk a gyerekek szólnak, hogy pl a nagyi összeesett valahol, akkor pl tehát ilyenkor is értelemszerűen menned kell, ez pedig nem tartozik az oktatóra; de tehát szóval lényeg a lényeg, 100 szónak is 1 a vége;hogy menj el olyankor a gép elől, amikor úgy érzed,hogy cigizned kell. Vagy pl lehet az is , hogy meg kell etetned valakit, lehet vérszerinti családtag is, lehet kutya-macska, stb.
2021. febr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!