Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2020/2021/2 levelező. Tárgyfel...

2020/2021/2 levelező. Tárgyfelvétel?

Figyelt kérdés
Keresztfélévre jelentkeztem, nekem most az első féléves tantárgyakat kell felvegyem, vagy a második féléveseket?

2021. febr. 10. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A mintatantervet kell megnézni.
2021. febr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

[link]

Ezen nem tudok eligazodni sajnos.

2021. febr. 10. 18:39
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg az első félévit, de a tárgyfelvételnél a Neptunban látni fogod a meghirdetett tárgyakat és lehet, hogy lesz első és második féléves tárgy is meghirdetve. Figyeld, hogy nehogy nagyon kevés kreditet vegyél fel.
2021. febr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Összesen 12 tárgyat vettem fel ami első félévre lett meghírdetve, de 10-12 ember vette fel ezeket, míg a második féléveseket több, mint 50 ember. Eléggé elbizonytalanodtam.. Sajnos nincs egy ismerősöm se innen.
2021. febr. 10. 18:55
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is keresztféléves képzésen vagyok és a 2.féléves tárgyakat kellett felvennem. A tanulmányi előadómtól kérdeztem meg. Engem is rendesen összezavart ez az egész. Ráadásul a Neptunban sem volt egy normális mintatanterv mert nem minden tárgy szerepelt rajta ami az órarendemben. Ismét megkérdezem az előadót. Azt mondta, hogy a Neptun mintatantervét + az órarendet együtt figyelve vegyem fel a tárgyakat. Hát szuper volt mert úgy kellett kikeresgetnem innen-onnan. Ráadásul a szabvál tárgyakat is betették az összes többi közé, így azokkal is szívtam.

Én azt javaslom ha van még idő akkor hívd fel a TO-n az ügyintéződet. Nekem sem volt ismerősöm a szakról így nem tudtam kitől kérdezni sajnos.

2021. febr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Meddig tart amúgy a tárgyfelvételi időszak? Lehet még változtatni?
2021. febr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Február 15-ig
2021. febr. 10. 22:29
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor én a helyedben megkérdezném a TO-n az ügyintézőt, ahogy már írtam fentebb. Nekem a 2.féléves tárgyakat kellett felvenni, nem is gondoltam amúgy mert azt hittem az elsővel kezdünk mint alapképzésen. :D
2021. febr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A szakod gyakorlata alapján viszont az első modult mondanám.
2021. febr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Most nézem, szerintem az első féléves tárgyakat kell felvenned hiszen úgy jön sorban a 3 év féléve. Nekem mesterképzés miatt volt más. Bocsi.
2021. febr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!