Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE, SZTE, PTE biológia...

ELTE, SZTE, PTE biológia alapszak? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy melyik egyetemen a legjobb a biológia alapképzés? Továbbá az msc-t melyiken érdemes elvégezni? Ha valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata (pro-kontra) nagyon örülnék neki, ha megosztaná :D

2021. febr. 10. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elte elég szívatós, én gyógyszerészként fogok lassan végezni,sokan hagyták ott,s ők mondták,akik átjöttek gytk-ra.
2021. febr. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Mindegyik nagyon színvonalas, de elfogultsági okokból az SZTE-t ajánlom.
2021. febr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha szabad kérdeznem akkor te hányad éves vagy? :D Ha még nem végeztél msc-t, mivel szeretnél továbbmenni és miért?
2021. febr. 12. 11:09
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Én elég régen végeztem ott, vegyész vagyok, akkoriban nem volt ilyen BSc, MSc agyrém, egyetem volt, ami 5 év slussz passz.
2021. febr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!