Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor hitelesíti le a felvi a...

Mikor hitelesíti le a felvi a jelentkezésem, ha hitelesítő lappal hitelesítek?

Figyelt kérdés
Elküldtem a hitelesítő lapot már és 02.05.-én át is vették, de a felvi oldalon még nincs hitelesítve a jelentkezésem. Felhívtam a felvi ügyfélszolgálatát, azt mondták 15.-e után dolgozzák fel, de én kicsit nyugtalan vagyok, mert tavaly is jelentkeztem és akkor is szintén hitelesítő lappal csináltam, akkor már egyből láttam, hogy hitelesítve van. Valaki csinálta még hitelesítő lappal idén? Nektek sincs még lehitelesítve?

2021. febr. 16. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
01.14-én adtam fel és még semmi, szóval nyugi. :)
2021. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs. Bár csak tegnapelőtt adtam fel.

Izgulok :)

2021. febr. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vicces mert jött értesítő e-mail a hitelesítéssel kapcsolatban, hogy 20-an lejár a határidő, de a tértis levelet nem veszik át kedd reggel óta.
2021. febr. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is feladtuk már pár napja, és eddig semmi.
2021. febr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem ma reggel jött az e-mail hogy sikeres a hitelesítés :)

Nektek?

2021. febr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!