Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hitelesítette más is a felvi-s...

Hitelesítette más is a felvi-s jelentkezését hitelesítő lappal?

Figyelt kérdés
Tehát nem ügyfélkapuval. Kicsit aggódom, mert a lapon az áll, hogy: ,,Ön nem járult hozzá, hogy a megadott elérhetőségeire az Oktatási Hivatal a felsőoktatási és felnőttképzési intézmények képzéseivel, szolgáltatásaival kapcsolatos információkat továbbítson". De nekem nem is dobott fel ilyen lehetőséget, választási opciót. Lehet ez szimplán azért, mert nem ügyfélkapuval szeretnék hitelesíteni?

2021. febr. 14. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Én sem járultam hozzá. Nincs köze ennek a sikerességhez, ez csak az, hogy nem kérsz reklámokat az egyetemektől, felvitől.
2021. febr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez a nyilatkozat rész a személyes adatok alatt van, ott lehet bepipálni. Nem kötelező.

Én is papíron küldtem be mert az ügyfélkapuval nem egyeztek az alapadataim (naaaagyon hosszú sztori), ezért abban maradtunk, hogy hitelesítő adatlap és kész.

2021. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!