Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elég lesz egy ilyen laptop...

Elég lesz egy ilyen laptop gazdaságinformatikus szakra?

Figyelt kérdés
Van egy hp laptopom, két éve vettem egy leárazáson 60 000ft-ért, néha elég lassú, és nem működik a kamerája, de egyébként van rajta windows, office, ami jól működik. Az alapdolgokat tudja, de mást nem igazán. Végig tudom vinni egy ilyennel az egyetemet vagy ruházzak be egy jobbra?

2021. febr. 18. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:
62%

Nem vagyok, gazdaságinfós hallgató viszont a barátom, aki idén kezdte ezt a szakot ő beruházott egy jobb Asusra (egy 4 éves Hp laptopja volt) , az ismerősei tanácsára, hiszen programozásnál vagy, olyankor, mikor több nagyobb igényű program van megnyitva nem előnyös, ha lefagy.


A helyedben én mindenképpen beruháznék egy újra, hiszen, jelenleg minden az onine térben zajlik az oktatás (nagyon sok oktató megköveteli a kamerát és, ha nincs bekapcsolva a kamera, úgyveszi,mintha ott se lennél, így nem kapod meg az aláírás, ami miatt nem vizsgázhatsz, ebből, pedig csúszás is következhet) , állás interú, gyakorlatra való felvételi stb...


Mindenképp vegyél egy újat, ha úgy nézed ez egy hosszabb távú befektetés, ami a jövőben megtérül.

2021. febr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!