Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vörösmarty Mihály gimnázium,...

Vörösmarty Mihály gimnázium, Budapest 8.kerület szóbeli?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy a Vörösmarty Mihály gimnáziumba szóbelire pontosan miből és mennyit kell vinni. (dráma szak)


Ugye próza, vers, dal.. Stb


Valamint, hogy zajlik a felvételi? Angolból lesz valami? Kell valami önajánlást írni?


És ami még érdekelne, hogy a pontokat, hogy kell számolni? És mennyi a max pont? Ebből hány pontig vesznek fel?


31 pont központ írásbeli

(21 magyar, 10 matek)

+4,23-as átlag.


Még miből és mennyi pontot lehet szerezni? Mennyi a max pont?


Köszönöm a válaszokat! ❤️



2021. febr. 23. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom én sem hogy miből mennyi kell de az oldalra biztos le van írva. Amúgy őszintén ennyi ponttal nem hiszem hogy túl sok esélyed van. Tavaly 144 ponttal vették fel az utolsót. Ugye 100 pont a központi, 50 a jegyeid és 50 a szóbeli. Ilyen átlaggal a jegyeid pontszáma mondjuk hogy legyen kicsit fölfele kerekítve 45 pont a központid meg 31. Ez azt jelenti hogy 68 pontot kéne elérned az 50ből hogy felvegyenek. Jó idén lehet hogy valamennyit csökkenni fognak a ponthatárok de azért szerintem biztos nem 18 pontot főleg úgy hogy viszonylag kevés iskolában van dráma tagozat. Ha kitűnő lennél akkor ilyen központival még mindig 13 ponttal kevesebb lenne mint a tavalyi utolsó felvettnek szóval ne nagyon reménykedj a Vörösmartyban. Más iskolákban is van dráma tagozat ahova talán elég lehet ennyi pont úgyhogy ha drámára szeretnél menni akkor gondolom azokat is megjelölted
2021. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi ponttal sajnos be sem fognak hívni szóbelizni, ennél sokkal erősebb suli.
2021. febr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minimum 60 pontos központi és mellé közel max hozott pont kell hogy legyen esély a felvételre. Vagy kevesebb hozott pont és jobb központi. Miért hiszik sokan, hogy a dráma gagyi szak? A Vörösmartyban biztos nem.
2021. febr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Még alá is becsülte, idén 114 pont kell a szóbeli behíváshoz. Tehát kitűnő bizi mellett 64 pontos központi.
2021. márc. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Végül jobb helyre kellettem, ahol nem a pontok alapján hívtak be/ítéltek meg, hanem a tehetséget nézték és ami a legjobb, hogy nem csak érettségit, de szakmát is ad
2021. ápr. 28. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!