Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pedagógus kollégák! Akik már...

Pedagógus kollégák! Akik már túl vagytok a minősítésen, mennyi ideig írtátok a portfóliót? 3 teljes hónap elég rá, ha reggeltől estig írom?

Figyelt kérdés
2019. aug. 13. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Ne csüggedjen Eszter néni, az uncsitesóm is tanárnő, és neki kevesebb mint 3 hónap volt.
2019. aug. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Off: de cuki az első kommentelő🥰
2019. aug. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2...Latszik,hogy Te csak kívülről láttál még iskolát. Nagyon el vagy tévedve.
2019. aug. 13. 23:26
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
Nos kedves kérdező, ha nem tudnád Magyarországon tankötelezettség van. Tehát a felvetésed eleve hibás.
2019. aug. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Két kollégám minősítési anyagait (ped 1 --> ped 2) elkértem. Az alapján gyakorlatilag egy hét alatt meg tudtam írni mindent.

Munkahely bemutatása, szakmai életút, csoportprofilok, óravázlatok, tematikustervek, pedagógia munkát bemutató dokumentumok (én a kisérettségiről és az érttségi elnökösködésről írtam), esettanulmány megírasa volt a nagy művem. Az egész portfolió arrál szól hogy fényezed magad egy kis önkritikával fűszerezve és közben lehazudod az eget is az égről.

Utólag nagyobb volt a füstje mint a lángja. Bár nekem nagyon kedves bírálóim voltak (97%). Amint lehet jelentkezek mesterre szakértőnek. Heti 4 nap tartok 18 tanórát majd egy nap megyek másokat minősíteni mindezt plusz bruttó 100 ezerért. Na ez amit megéri megcsinálni. Szóval a ped 2-ben nem éri meg megmaradni.

2019. aug. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

2: köszönöm :)

1. Voltam

Amúgy megkérdeztem, és 9 hét volt neki.

2019. aug. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is most aktualis ez a minosites, hogy Ped 2be lepjek.

Remelem, eleg az a 2-3 honap, mert most nyaron nem foglalkozom vele. Szeptemberben kezdem el megirni a portfoliot.

2019. aug. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!