Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés
elkeseredett eszter nevű felhasználó kérdése:

Pedagógus kollégák! Akik már túl vagytok a minősítésen, mennyi ideig írtátok a portfóliót? 3 teljes hónap elég rá, ha reggeltől estig írom?

aug. 13. 21:51  Privát üzenet  

A válaszok
Ne csüggedjen Eszter néni, az uncsitesóm is tanárnő, és neki kevesebb mint 3 hónap volt.

A válasz 33%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont aug. 13. 22:16 Privát üzenet
Off: de cuki az első kommentelő🥰

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont aug. 13. 23:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

2...Latszik,hogy Te csak kívülről láttál még iskolát. Nagyon el vagy tévedve.

# 3/7Időpont aug. 13. 23:26 Privát üzenet
Nos kedves kérdező, ha nem tudnád Magyarországon tankötelezettség van. Tehát a felvetésed eleve hibás.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont aug. 13. 23:57 Privát üzenet

Két kollégám minősítési anyagait (ped 1 --> ped 2) elkértem. Az alapján gyakorlatilag egy hét alatt meg tudtam írni mindent.

Munkahely bemutatása, szakmai életút, csoportprofilok, óravázlatok, tematikustervek, pedagógia munkát bemutató dokumentumok (én a kisérettségiről és az érttségi elnökösködésről írtam), esettanulmány megírasa volt a nagy művem. Az egész portfolió arrál szól hogy fényezed magad egy kis önkritikával fűszerezve és közben lehazudod az eget is az égről.

Utólag nagyobb volt a füstje mint a lángja. Bár nekem nagyon kedves bírálóim voltak (97%). Amint lehet jelentkezek mesterre szakértőnek. Heti 4 nap tartok 18 tanórát majd egy nap megyek másokat minősíteni mindezt plusz bruttó 100 ezerért. Na ez amit megéri megcsinálni. Szóval a ped 2-ben nem éri meg megmaradni.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont aug. 14. 07:04 Privát üzenet

2: köszönöm :)

1. Voltam

Amúgy megkérdeztem, és 9 hét volt neki.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont aug. 14. 10:42 Privát üzenet

Szia!

Nekem is most aktualis ez a minosites, hogy Ped 2be lepjek.

Remelem, eleg az a 2-3 honap, mert most nyaron nem foglalkozom vele. Szeptemberben kezdem el megirni a portfoliot.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont aug. 16. 13:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha ösztöndíjas foglalkoztatottként megtagadnám a vezetőm utasítását, és emiatt jogszerűen, azonnali hatállyal felmondanának, akkor kötelezhetnének kártérítés megfizetésére a...
Ha szerettem volna egyszer hónap dolgozója lenni, helyette pont az ellenkezőjét kaptam, akkor az embernek mire kell törekednie?
Nem találok olyan munkahelyet ami számomra megfelelő es tudom hogy nem hagynám ott ket hónap utan?
Ciki nehany honap utan felmondani egy munkahelyen? Mennyi volt a legrovidebb ido amit egy munkahelyen toltottetek?
Miért van az hogy beregisztràlok a munkaügyi központba és 1-2 hét de minimum egy hónap múlva kitörölnek?
Lehet abból bajom, hogy nem vettem fel a bérpapírom 3 hónapja? Most mennék értük hónap elején, a negyedik havival együtt kérném őket el.

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!