Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták akik önkénteskedt...

Egyetemisták akik önkénteskedtek már koronavírus szűrésen! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem önkéntesnek, holnap kezdek. 6 órán keresztül embereken kell koronavírus tesztet csinálnom. Bevallom, kicsit félek. Aki csinált már ilyet, annak milyen volt?

2021. febr. 23. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
semmi különös
2021. febr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem ér semmit ez a munka, tehát nem tudod elrontani a tesztet.
2021. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 krwkco ***** válasza:
100%

Feltehetően FFP2-es (KN95) maszkot fognak adni. Ez elég jól szűr, csak az a gond vele, hogy fülre akasztva a széleken beengedi a levegőt. Érdemes egy kis plussz zsinórral, hátul összekötni a két szárát. Akkor nem a fület terheli és garantáltan rásimul az arcra.


Védőszemüveget is kell hordani.

2021. febr. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Régi kérdés, de hátha most is olvassa valaki olyan, aki gondolkozik ezen és hasonlóan nem tud dönteni. Engem tavaly novemberben rendeltek ki, én attól féltem, hogy nem lesz megfelelő a felszerelésünk vagy ilyesmi, de biztosítottak mindent ami kellett. És amúgy különleges élmény. Amikor önkéntes alapon lehetett vállalni, akkor sokan a tanulásra hivatkozva meg a soron lévő vizsgák miatt nem mentek, de őszintén vizsgázni mindig tudsz legközelebb, viszont ilyen úgymond élményben nem sokszor lehet részed. Azért nevezem élménynek, mert arra a 2 hétre megváltoznak a napjaid. Nekem felüdülés volt lecserélni a Zoomot meg Webexet, jó volt kimozdulni otthonról. Plusz az a másik 2 vagy 3 ember, akivel egy csapatban vagy, velük egész jól össze lehet kovácsolódni még annyira rövid idő alatt is.

Szóval ha valaki gondolkozik önkénteskedésen, az jelentkezzen, főleg aki már be van oltva, mert most úgy tűnik, ismét hallgatókat fognak toborozni és lehet, hogy ha nem lesznek önkéntesek, akkor kirendelés útján lesz megoldva, úgy meg lehet, olyanok is sorra kerülnek, akik még nem kapták meg az oltást.

2021. márc. 7. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Wait a minute...

Ha kevesen mennek teszteket csinálni, ráparancsolnak random egyetemistákra, hogy "márpedig te menni fogsz tesztelni ekkor és ekkor!"??!

2021. márc. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ös kb. így, igen. :D
2021. ápr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

És mi van, ha krónikus beteg vagyok (asztma), vagy csaladtagom krónikus beteg és idős? Meg semmi közöm nincs az egészségügyhöz, és nyúlkáljak mások orrába? És ha elrontok valamit?

Nem vagyok egyetemista, de ősztől szeretnék az lenni.

2021. ápr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak egészségügyis hallgatókat rendelnek ki.
2021. ápr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jaaa, értem😅😅

Huh😅

Köszi!

2021. ápr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!