Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy szakdolgoz...

Létezik olyan, hogy szakdolgozatírás-függőség? Változott ez a járvány alatt?

Figyelt kérdés

Van, aki abból írja a szakdolgozatát, hogy hogyan változott a szakdolgozatírás-függőség mértéke a felnőtt lakosság körében a Koronavírusjárvány alatt?


Erről jutott eszembe:

[link]



2021. febr. 24. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pocoketető szakon biztos lehet ilyenből írni.
2021. febr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A szakdolgozatírás függőség nagymértékben csökkent, mondhatni el is tűnt a járvány alatt. Ez a mondat jó lesz bevezetésnek szerintem.
2021. febr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2.-es!

Én is így tapasztaltam, sőt szakdolgozatírás-intolerancia alakult ki nálam, ezzel mit lehetne tenni?

2021. febr. 24. 14:42
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok. Ezzel semmit! Annyit, még ha nincs is hozzá kedved meg motívációd, hogy jobb ha erőlteted inkább a dolgot mert közeleg a határidő. Aztán majd kapkodhatsz meg összecsapod majd az egészet. Minden nap csinálj meg egy kicsit belőle.
2021. febr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szakdolgozatírás függőség? ez valami nagyon durva perverzó lehet... :D :D
2021. febr. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Függőségről még nem hallottam, intoleranciáról már annál inkább, ami kéz a kézben jár jár az erőltetéssel...Tapasztalat xd
2021. márc. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki ebben szenved, mielőtt elmegy terápiára kiélheti magát az enyémen, puszta emberi jóságból megengedem :D
2021. márc. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7-es!

Hogy ez nekem eddig nem jutott eszembe!

2021. márc. 12. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!