Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt matricáztatjá...

Mennyi idő alatt matricáztatják le most a diákigazolványokat?

Figyelt kérdés

Van itt esetleg olyan felsőoktatási intézményben tanuló hallgató (egyetem, fősuli, stb.) akinél most szintén csak postai úton lehet érvényesítettni erre a félévre a diákot, és megtette már ezt?


Mert én pont egy hete ma hogy feladtam a lakhelyem postáján a sajátomat, direkt elsőbbségivel kértem az ügyintézést, de még azóta se küldték vissza, és már kezdek aggódni hogy hová tűnhetett...



2021. febr. 25. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát de a veszélyhelyzet miatt ez egy tök felesleg lépés volt tőled! Menj fel Facebookon az S Oszkár csoportba ott is írnak róla, idéznek stb. Lehet, nem tartod hitelesnek a csoportod, de nézz utána a közlönyben
2021. febr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én két ünnep között küldtem és egy hét alatt meglett úgy hogy volt ugyebár ünnep nap is közben. Viszont abban a városban lakom ahová fel kellett adnom.
2021. febr. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem ma jelezte a Neptun hogy már úton van de még nem kaptam kezbe
2021. márc. 2. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!