Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz egy 9.osztályos...

Mennyire nehéz egy 9.osztályos pót vizsga??

Figyelt kérdés

Matekból több mint valószínű hogy év végén is megbukok.

Online oktatás van és konkrétan borzalmas az egész.

Nem értek semmit az ég világon matekból, fél évkor is meg buktam.(nem vagyok rá büszke)

De egyszerűen nem értem az egészet, így hogy online oktatás van még esélyem sincs arra hogy meg értsem.

Próbálok youtube videókból tanulni,hogy hátha de nem megy.

Mennyire nehéz körülbelül egy matek pót vizsga?

Hogyan zajlik le??

Szóbeliznem is kell?


16/L Válaszokat előre is köszönöm.



#matematika #iskola #Pót vizsga
2021. febr. 28. 01:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tanulsz rá akkor nagyon. De ugye használsz függvénytáblázatot?
2021. febr. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

Ha egy kicsit is értelmes vagy akkor átmész rajta.


Hogyan sikerült a digitális oktatásban a számonkéréseken elégtelent írnod? Mindenki szanaszét puskázza magát, elküldik egymásnak a dolgozatot, esetleg mással csináltatja meg és használják a photomath programot.

2021. febr. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%

Ne erőltesd a középiskolát! Ha 16 évesen 9. osztályos vagy, akkor keress inkább egy jó szakmát, ami érdekel is.


Egyébként a matematika megtanulásához nem kell más, mint egy jó tankönyv.

2021. febr. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

9. osztályban jórészt az általános iskolai anyagot veszitek újra, esetleg kicsit bővebben. Ez azt is jelenti, hogy az általános iskolában sem ment a matek, ott is csak „bukdácsoltál”, tehát komoly hiányosságaid vannak az alapokból.

Magadtól szinte biztos, hogy nem fogsz tudni átmenni. Mielőbb keressetek egy magántanárt, hogyha nem akarsz a pótvizsgán is elhasalni.

2021. febr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves 2. Nem használok függvény táblázatot.

Kedves 3.lehet az én gondolkozásom rossz, de inkább megbukok minthogy olyan jegyet kapjak amit nem érdemeltem meg.

Más tantárgyakra is tanultam/tanulok mindig.Semmit nem érek azzal ha most ki puskázok mindent és jó lesz a jegyem, később meg majd nézek egy nagyot hogy nem tudok semmit.Inkább tanulok.

Kedves 4. Nem szeretnék iskolát váltani és jelenleg technikumon vagyok.

Kedves 5. Általános iskolában sokat hiányoztam egészségügyi problémák miatt, ebből kifolyólag vannak hiányosságaim. Már akkor se voltam jó matekból ez tény és való.

2021. márc. 1. 01:25
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Akkor viszont lehet, hogy jobban járnál, hogyha évet ismételnél, és ezt nem bántásból mondom. Ugyanis ha később kényszerülsz évismétlésre, akkor nem az alapokat fogod újratanulni, hanem azt a jóval nehezebb anyagrészt, amin megbuktál.

Persze az is lehet, hogy ha már most arra készülsz, hogy meg fogsz bukni, akkor már készülhetsz a pótvizsgára is. Akár még a tanárnak is szólhatsz, hogy innentől offolod a matekórákat, mert már most a pótvizsgára készülsz, és legyen szíves olyan feladatokat adni, amikkel tudsz rá gyakorolni, illetve ajánljon oldalakat, amiken keresztül utána tudsz nézni a dolgoknak. Azt viszont mindenképp kérdezd meg tőle, hogy pótvizsgán milyen témakörök lesznek, mert akkor azokra gyúrsz rá inkább.

Hidd el, hogy a tanár értékelni fogja az előrelátásodat, és segíteni fog, ahogy csak tud.

2021. márc. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérsz segítséget? Egy tanulótársat az osztályból, akinek megy?
2021. márc. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Megpróbálhatod ezt az oldalt matekból.Elvileg az általános iskolás matektól fent vannak az anyagok.Csak arra vigyázz,hogy vannak olyan anyagrészek,amiket sokkal mélyebben vesznek,mint ami neked kellhet.(Én innen készültem fel mérnöki szakon matek 1 zh-kra és a vizsgára)

2021. márc. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 ez még nekem is hasznos oldal, idén érettségizem. Köszönöm ❤
2021. márc. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd, én nagyon szívesen segítek bármiben ami nehezen megy. Matek tanárira jelentkeztem egyetemre, csak kiköltöztem külföldre, szóval az abba maradt.
2021. márc. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!