Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozati témaválasztás...

Szakdolgozati témaválasztás mikor szokott lenni vagy ez, hogy megy?

Figyelt kérdés

Egy évet passzívon töltöttem. Most van a negyedik félévem. (6 féléves a szak)

Viszont ez a témavezető illetve szakdolgozati témaválasztás, hogy van? Mikor szokott lenni általában? Illetve szoktak küldeni valami üzenetet erről?

Minden érdekel erről ha írnátok mert eléggé elvagyok veszve :(


2021. márc. 2. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemfüggő, nálunk pl 5. félévben van ez, akkor októberig kell leadni a témát. Nálunk minden alkalommal jön email, a pótjelentkezésről is, nézd meg kaptál-e esetleg ilyet 1. félévben. (Már, ha nem törlöd az üzeneteidet).
2021. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk minden félév első 2 hetében kell leadnod a témát.
2021. márc. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha írsz egy egyetemet, esetleg egy kart, akkor talán többen tudnak segíteni, mert ahogy látom, tényleg teljesen más! Én SZTE-BTK-s vagyok, szintén hat féléves képzés. Harmadik félévben szóltak, hogy negyedik félév szorgalmi időszakának a végéig kell megkötni a szerződést a témavezetővel (amiben a téma is benne van). Igazából, ha van már csak egy nagyobb témád, amivel szerinted lehetne kezdeni valamit, és van egy témavezető, akinek tudod, hogy az a területe, akkor bármikor lehet neki írni. Én a sajátomnak például februárban írtam, de egyik évfolyamtársam már decemberben, vizsgaidőszakban felkereste az övét, és jól is tette, mert addigra már majdnem az összes hely elfogyott nála.


De van olyan iskola is, ahol külön jelentkezés van rá, meg vannak hirdetve a tanárok témákkal együtt, és jelentkezni kell. Annak viszont ugye meghatározott időpontja van, ezért lenne jó tudni, hogy hova is jársz pontosan.

2021. márc. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

PPKE - BTK :)


Köszi mindenkinek!

2021. márc. 3. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!