Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most, hogy több mint fél éve...

Most, hogy több mint fél éve digitális van..mit szólnátok, ha?

Figyelt kérdés

Jövőre, ha addigra visszamegyünk jelenlétibe minden szünet (őszi, téli, tavaszi) el lenne törölve (de csak arra az évre) arra hivatkozva hogy elég volt a fiatalonak ez a fél év, ami online volt.

Mit szólnátok hozzá? :)



2021. márc. 3. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem borzasztó lenne, mondom ezt úgy, hogy már jópár éve kint vagyok a közoktatásból. Visszaemlékszek, hogy egyszerűen mennyire szenvedtünk már a szünetek előtt, nem tudtunk koncentrálni, el voltunk fáradva, plusz láttam ezt annó a húgomon is, szerintem mindenki teljesítményén rontana. Az alsósok esetében meg pláne, szerintem már az is borzasztó, hogy 6-7 éves gyerekek vannak rákényszerítve hogy napi 8 órában üljenek egy helyben, az oviban történő egész napos játék után. Ha ezt bevezetnék, szerintem csak kezelhetetlenebbek lennének a diákok, ráadásul iszonyat felháborodást váltana ki.
2021. márc. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 GTA Laci ***** válasza:
6%
Én azt csináltam volna, hogy a pedagógusok megkapják tömbösítve a 2021-es és 2022-es nyári szabadságukat, a diákok pedig a mindenre alkalmatlan távoktatás helyett kötelező jelleggel elmennek dolgozni védekező eszközöket, élelmiszert gyártő üzemekbe. Amint vége a járványnak, vissza a suliba (szombaton is), és addig nincs szünet, amíg le nem járták a vírus miatt kieső idszakot.
2021. márc. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Online oktatás van, nem szünet.

Miért kéne jövőre szünetekben is bemennünk?

2021. márc. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 GTA Laci ***** válasza:
0%

"oktatás van"

papíron...

2021. márc. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem tartom jó ötletnek. Jelenleg is oktatás van, ugyanúgy "jelen" kell lenni, vannak számonkérések, beadandók. Nagyon hamar kifáradnának a középiskolások, ha nem lennének azok a kis szünetek (amik egyébként többnyire szintén tanulással, leckeírással telnek).
2021. márc. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Hülyeség. Főleg, amit GTA Laci írt. Attól még, hogy nem annyira hatékony a digitális oktatás, még oktatás van. És képzeljétek, a digitális oktatás is tud k*rva fárasztó lenni. De lehet csak én utálom, mikor a 7-ből 5 órám meg van tartva, és utána még 3 órát ülök a laptop előtt, mert házikat kell írnom. És igen, elég fárasztó, ha egy nap 8 órát kell a laptopot bámulnom.

Laci, mégis mi a búbánatos f*szért a diákok menjenek dolgozni? Mért nem azok, akik a covid miatt elvesztették az állásukat?

Hagyjuk már ezt a szünet elvételt, meg hasonló hülyeségeket. Jelenleg is oktatás zajlik.

2021. márc. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Azt, hogy ami most van, az nem szünet. Lehet, hogy valakinek könnyebb, mert nem kell semmit sem csinálnia, de én egyetemista vagyok, nekünk az óráink 90 százaléka rendesen meg van tartva, vannak beadandók, prezentációk, tesztek, és majd lesznek ZH-k. Erre a félévre már igazán belejöttek a tanárok az online oktatásba, legalábbis nálunk. A legtöbb órán ugyanaz a követelmény, mint rendes oktatásban, csak otthon vagyunk, és nem bent.


De őszintén, ezt szerintem nem fogják meglépni. Tavaly tavasszal is volt erről szó, hogy meghosszabbítják a tanévet, de akkor is megmondták, hogy ilyen nem lesz, mert attól függetlenül, hogy itthon vagyunk, tanítás van. Aki szerint meg csak "papíron van", az örüljön, hogy ilyen jó dolga van. :)

2021. márc. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

(


:(


:̶(̶


:̴(̴


:̷(̷


:̲(̲


:̳(̳


:̾(̾


:♥(


:͎(͎


:͓̽(͓̽

2021. márc. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!