Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ma már elszaporodott az...

Ma már elszaporodott az online oktatás. De számos olyan ismerőseim vannak, Pl rendelkeznek EXCEL I. II. tanúsítvánnyal, de gyakorlatban nem is érik, és nem is tudják használni. Ők hogyan dolgoznak majd?

Figyelt kérdés
2021. márc. 5. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi köze ennek az online oktatáshoz?

Excel neliukis vannak állások.

2021. márc. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te érted, mit szerettél volna kérdezni?

Ha igen, valószínűleg egyedül vagy vele.

2021. márc. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt akarom kifejezni, hogy milyen oktatás az, ahol nem értik,és nem tudják hasznosítani a tanfolyamaikon szerzett tudásaikat. Miért adnak ki olyanoknak tanúsítványt.
2021. márc. 5. 22:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert amikor elvégezte a tanfolyamot, akkor tudta használni. De ha hosszú ideig nem nagyon foglalkozik excellel, akkor nyilván megkopik ez a tudás. Azt pedig, hogy ennek mi köze a digitális oktatáshoz, azt nem tudom.
2021. márc. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem csak az online oktatásban van így. Már évtizedek óta bevett gyakorlat, hogy funkcionális analfabéták kapnak diplomát, tényleges analfabéták érettségi bizonyítványt, vizsgázott szakmunkások pedig fel sem ismerik a munkájuk során szükséges szerszámokat. Nagy sz*rban van az oktatás minden területe már vagy 40 éve, ha nem régebben és nem is látszik, hogy ez javulna. A papírra izgulnak a munkaadók piszkosul, az iskolák pedig az oktatás helyett papírgyárként működnek, mert arra van igény.
2021. márc. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez sajnos így van, én dupla nyelvszakon végeztem fordító segítségével, meg úgy a fél szak az amerikai ismerőseivel íratta az esszéit. Informatikusok még gondolom csak értenek ahhoz, amit csinálnak, de mi bölcsészek szerintem soha életünkben nem nyitottunk meg egy Excelt vagy Acess vagy nem tudom, még mik vannak. De amúgy betanítanak, sok helyen 3-6-akár egy éves betanítási idő van, ha mondjuk valakinek a multi tetszene.
2021. júl. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!