Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A burkoló írásbeli miből áll?

A burkoló írásbeli miből áll?

Figyelt kérdés

Hamarosan vizsga, és az oktató nem mond ezzel kapcsolatban semmit. A szóbelit nagyjából tudjuk, vannak tételeink, a gyakorlatot is tudjuk, de az írásbeliről senki nem mond szó szerint semmit. Mi van benne?

Keresgéltem Google-ben, de nem találtam szinte semmit. Régen a kőművessel volt egyben ez a szakma, szóval olyan írásbelit találtam, hogy "kőműves és hidegburkoló", az meg nekem értelemszerűen nem jó.

Hideg és térburkolàst tanulok.

Két év alatt egyszer sem írtunk dolgozatot, szóval azt ne írjátok, hogy "Hát az lesz benne, amiből eddig dolgozatokat írtatok". Igazából még elméletünk sem volt sok, mert kéthetente egyszer volt, ebből rengeteg online(de nem volt megtartva, csak ki volt adva, hogy ki kell írni xy dolgot netről), személyes oktatàsnàl meg sokszor elmaradt, stb. Szóval volt két év alatt egy pár darab elméleti óránk, bármennyire hihetetlen is. A katasztrófa pedig az, hogy hétfőtől ismét online lesz, és semmire nem fogunk haladni továbbra sem, mert az oktatót nem igazán érdekli, és a számítógépes dolgokhoz sem ért annyira, mert már elég öreg. :/

Tankönyvünk sincs.

Kérdéseim: Miből áll egy burkoló írásbeli feladatsor? Hány pontos? Hány százaléktól kettes? Ha megbukom írásbelin, de a szóbelim, gyakorlati vizsgám jó lesz, akkor átengednek? Ha megtanulom rá a szóbeli tételeket az elég? Hol találok előző évi írásbeli feladatokat?


2021. márc. 7. 10:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!