Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Google Classroomban ha tanár...

Google Classroomban ha tanár föltett 1 Word-ös kérdéssort, meg lehet nyitni, nyomtatni lehet; de hogyan szerkeszthető, hogyan írjam bele a válaszokat? Le lehet tölteni, és visszatölteni ugyanoda? Vagy máshova kell feltölteni? Feladatok közt van.

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm.


Olyan , hogy ez Word fájl, és akkor megnyitni meg tudom, oda , ahol kijelzi nekem a feladatot; és akkor 10 kérdés van egymás alatt.



2021. márc. 10. 11:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
(Sima leltöltés -funkciót amúgy helyből nem láttam első nekifutásra; meg pl nem tudom, hogy vissza lehetne-e utána tölteni, vagy hogy van ez;
2021. márc. 10. 11:38
 2/14 A kérdező kommentje:
De tehát hogyan lehet beleírni, szerkeszteni, és akkor látja-e a tanár; hogyha oda szerkesztek bele, tehát tudom-e azt szerkeszteni, amit ő föltöltött, és kijelzi-e neki, ha egyáltalán sikerül azt megszerkesztenem, hogy benne legyenek a válaszok; vagy lesz megjelölve egy másik hely esetleg, hogy hova töltsem, vagy kellett volna eleve,hogy adjon meg ennek helyet,hogy hova kell visszatölteni?
2021. márc. 10. 11:39
 3/14 A kérdező kommentje:
*Mert egyelőre nincsen ilyen konkrét hely, ahol ilyen van,hogy pl feladat leadása; és akkor ezért talán ugyanoda kell; viszont a tanárunk se nagyon egy informatikai zseni; egy kedves, 50 fölötti néni
2021. márc. 10. 11:40
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Beleírni nem tudsz, először letöltöd aztán feltöltöd a feladathoz és leadod.
2021. márc. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor lesz neki saját hely; vagy


˙ugyanoda kell majd visszatölteni?

˙és kijelzi majd a tanárnak? ha leadásra került már majd (?).

2021. márc. 10. 11:52
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

https://www.youtube.com/watch?v=AwekqS1bn24

Jobb oldalon ban a saját feladatod helye, ott kell csatolni, majd leadni. Igen, a tanár látja, épp ezért kell visszaküldeni...

Ez a Google Tanterem ( [link] ), ugye?

2021. márc. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Letölteni pedig az ehhez hasonló: 📥 ikonnal kell, ha nincs ilyen, akkor a három pöttyel megnyitás új lapon, és ott lesz a 📥. Egyéb kérdés? :)
2021. márc. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igen, így jó lesz, azt hiszem, meg foogom találni, azt hiszem,egyelőre megvan minden, ha valami mégse jönne össze esetleg akkor majd írok még. :)

Köszönöm,mentek a zöldikék

2021. márc. 10. 12:10
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Az látszik, hogy a tanár tényleg nem tudja használni a classroomot. Nálunk minden tanár meg tudja legalább azt csinálni, hogy úgy töltse fel, hogy szerkeszthető legyen, és automatikusan mentse.
2021. márc. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm,erre is ment a zöld; majd nemsoká megnézem, hogy nyitott-e már valami másik mappát, ahova ezeket föltöltögethetjük neki.
2021. márc. 10. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!