Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Google Classroomban ha tanár...

Google Classroomban ha tanár föltett 1 Word-ös kérdéssort, meg lehet nyitni, nyomtatni lehet; de hogyan szerkeszthető, hogyan írjam bele a válaszokat? Le lehet tölteni, és visszatölteni ugyanoda? Vagy máshova kell feltölteni? Feladatok közt van.

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm.


Olyan , hogy ez Word fájl, és akkor megnyitni meg tudom, oda , ahol kijelzi nekem a feladatot; és akkor 10 kérdés van egymás alatt.



2021. márc. 10. 11:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

(És ha majd senki nem jelezte neki, akkor írok neki majd ; de még nincs is kész a feladatom)


=)

2021. márc. 10. 13:04
 12/14 A kérdező kommentje:
*majd napok múlvára kell. :):)
2021. márc. 10. 13:04
 13/14 A kérdező kommentje:

Megtaláltam, ott volt a feltöltött fájl alatt,hogy add or create, és akkor fel lehetett tölteni, és akkor el lehetett küldeni két fájlt is, újra a tanárnőnek a saját kérdéseit, de ezt ki is lehetett x-elni; és a másik fájl amit a diák töltött fel.


A másik viszont, arra a 3 pontra is ha rámegyek, akkor se lehet letölteni egy helyen se; szerintem lehet,hogy azt még valahol a tanároknak külön be kell pipálni, hogy lehessen letölteni is; de nem baj, mert tudok szöveges jegyzetet pl kézi kijelölés után Ctrl+C -zni; diasort meg Print screen-ekkel megoldom.

2021. márc. 13. 16:38
 14/14 A kérdező kommentje:
Mármint, ez két külön dolog, eddig egyik tanárnak a jegyzetét se tudtam letölteni, amit felraktak; a feladatokat viszont szerencsére sikerült. :)
2021. márc. 13. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!