Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most lesz szóbeli érettségin?(...

Most lesz szóbeli érettségin?(lejebb még kérdések)

Figyelt kérdés

Szerintettek valami fog változni még az érettségiig?

mien nehéz feladatsorokra számithatunk szerintetek?

Mennyien fognak felsőoktatásba jelentkezni?(szerintetek lejebb mennek a pontszámok?)

Válaszokat előre is köszi



2021. márc. 11. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tuti többen jelentkeztek, mint tavaly, mert sok helyen alacsonyabbak voltak tavaly a pontok, és régebben végzettek is próbálkoznak idén, hátha alacsonyabb lesz megint.



Szóbelit még nem lehet tudni, hogy lesz-e, de úgy lenne fair, ha nem lenne, hiszen már 1 éve kb online oktatásban tanulunk.. a tavalyiaknak 2 hónap után nem volt szóbelijük..

2021. márc. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Lesz szóbeli érettségi. A feladatsorok átlagos nehézségűek lesznek, mint mindig. A pontszámok alakulása kérdéses, előre nem lehet tudni, de sokkal alacsonyabb nem lesz.


Ha nincs felmentésed helyesírásból, akkor arra próbálj meg ráfeküdni. Nem bántásból mondom, és ha felmentett vagy, akkor bocsi.

2021. márc. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy néz ki egyelőre, hogy lesz szóbeli, de sokan örülnének, ha mégse lenne. De egyelőre nem akarják eltörölni valamiért.
2021. márc. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én is örülnék ha nem lenne szóbeli az anyagot se tudták teljesen leadni a tanárok meg igen tavaly se volt.

Én pl. annak örülnék ha nyelvnél lenne szóbeli(alap szerintem mert van aki tud irni levelet szöveget megérteni de alig tud megszolalni angolul németül stb.) meg ha valaki bukik akkor szóbeli lehetőség.

Én emeltezni infoból fogok nagyon örülnék ha nem lenne szóbeli mert szerintem az infonál a gyakorlatibb tudás fontosabb mint az elméleti nagyon nehezen tudom elmagyarazni mi mit csinál mit mire kell használni stb könyebb nekem megmutatni megoldani nemtom más hogy van vele.

Maradék tantárgyaknál meg most szerintem csak felesleges info most megtanulom pl töriből athénidemokráciát minek ha benne van vagy benne lehet az irásbeliben irodalomnál nyelvtanál meg most ha költőt huzok ki ak versét elemezni nem azt csinálom az irásbelin?.+kis info a költőről.

Szerintem igyis a diákok túlvannak terhelve paráznak hogy nincsenek felkésztve rendesen olyan tételt tanuljanak meg ami nem volt leadva stb stb.Nálam is van nem egy témakör ami megse lett tanitva (nincs idő) címszó alat

2021. márc. 11. 14:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A legpontosabb információ, hogy még a kormány se tudja, ezt ma közölte Gulyás Gergely.
2021. márc. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
2021. márc. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!