Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE-JGYPK programtervező...

SZTE-JGYPK programtervező informatikus [fejlesztő] felsőoktatási szakképzésnek van értelme? Mi a lényege, mit foglal magába? A tudást amit ott adnak, el lehet helyezkedni vagy mindenképp szükséges egy Bsc?

Figyelt kérdés
2021. márc. 11. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyilván nem olyan erős mint a BSC ,kevesebb matek , nem mélyül annyira el a részletekben + csak 2 éves.


El lehet vele helyezkedni, és tovább is tudod mélyíteni a tudásod, ha elég energiát fektetsz bele. És egy Bsc-sel is előfordulhat,hogy nem talál munkát, ha nem tanult semmit 6-7 félév alatt


[link]

2021. márc. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem igazából csak a plusszpont miatt kellene. Nem tudom mit mondhatnék, nem valami hiper szuper fényesek az eredményeim, nem vagyok egy géniusz, soha nem is voltam, de ezzel szeretnék foglalkozni, ahhoz meg hogy az jó legyen, kell egy nyelvvizsga meg még valahonnan plussz pont. FOSZK-ra felvennének mert arra megvan a pontszámom bőven, BSC-re már nem valószinű, mert oda nyelvvizsgával lenne meg a minimum pontszámom, szóval... Hát, mindegy. Köszi a választ, szerintem megpróbálkozom majd azzal.
2021. márc. 18. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!