Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Moodle rendszerben azt látja...

Moodle rendszerben azt látja a tanár, hogy a közzétett anyagokra ha rákattintottam, akkor mennyi időt töltök el rajta?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert van pár dolog, amit már tanultam korábban, viszont azt tudom, hogy nézik hogy ki mit nyit meg és nem akarom, hogy emiatt legyen problémám.

Ha megnyitok pld egy közzétett pdf-et látom, hogy oké ezt tudom és kilépek azt akkor látja, hogy mondjuk 1 percet töltöttem az oldalon?

Köszi a válaszokat.


2021. márc. 12. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Igen
2021. márc. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Irígylem azt, akinek annyi ideje van, hogy a logokat szálazgassa...


Egyébként igen, valamennyire látni, hogy mennyi időt töltöttél az oldalon, mikor nyitottál meg egy dokumentumot, de ez nem árul el semmit. Lehet, hogy 3 óránként nyit meg valaki egy pdf-et, de nem elmélyülten tanulmányozza, hanem netflixezik egy másik ablakban. A másik hallgató meg megnyitja, elmenti és már nyitja is meg a következőt. Mert mondjuk bizonytalan a netkapcsolata vagy hat testvérét tanítják párhuzamosan online a 30Mbiten és inkább offline olvassa.


Szóval ha rákérdeznek, te letöltötted és offline tanultál (egyébként tényleg olvasd át, még ha tanultad is, lehet, hogy mások a hangsúlyok vagy éppen a terminológia!).

2021. márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!