Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik tantárgy volt a kedvenc...

Melyik tantárgy volt a kedvencetek középiskolában?

Figyelt kérdés
2021. márc. 12. 20:56
A kérdező szavazást indított:
Matematika
Történelem
Irodalom
Nyelvtan
Kémia
Biológia
Fizika
Testnevelés
Idegen nyelv
Informatika
23 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem több volt. Biosz, angol, nyelvtan.
2021. márc. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az idegen nyelvet jelöltem be, az angolt szerettem a legjobban, utána a törit.
2021. márc. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az irodalmat szerettem, amíg jó tanárunk volt. Utána kaptunk egy olyat, aki órát se tartott, minden órán tök más dolgokról beszélt, mint a tananyag. Elmesélte váz összes exét, mesélt a jelenlegi pasijàról, még olyan is volt, hogy a nemi életét kezdte el mesélni...

Vicc volt az egész, pláne hogy ez már az utolsó éven volt.

Reàl tárgyakat gyűlöltem, az összes ilyen tanárom nagyon tré volt, azok se tartottak nagyon órát, csak vàgtàk be mindenre az egyest. Matekból minden félévkor bukásra állt az egész osztály, volt hogy a 28-ból 16 ember megbukott év végén.

2021. márc. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sok helyen a matekot szidják a legjobban, a szavazásnál most mégis az áll nyerésre :D

Lehet, a gyk összegyűjtötte a matekosokat?

2021. ápr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem matek, kémia, fizika, angol, német.
2021. ápr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!