Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » PhD mellett lehet dolgozni?

PhD mellett lehet dolgozni?

Figyelt kérdés
Gyógyszerészeti egyetem után. Olyan mint az egyetem, hogy minden időd elveszi?

2021. márc. 15. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi időt vesz el, de én két embert ismerek ilyen fokozattal, és mind a ketten dolgoztak mellette.
2021. márc. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szuper! Köszönöm szépen!
2021. márc. 15. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem dolgozol éhen fogsz halni vagy élhetsz az önkormányzati segélyből, nem mindig adnak többszázezres kutatási keretet projektekhez. Arról ne is beszéljünk, mennyi az órabére egy kezdő óraadónak vagy tanársegédnek.
2021. márc. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol és mit csinálsz phd címszó alatt. Nálunk jogilag engedik a teljes állást, gyakorlatilag senki nem dolgozik mást, így is sok a túlóra. Igaz, hogy ott sok a pályázat, így a phd ösztöndíjat csinos összeggel kiegészítik.
2021. ápr. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!