Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy hatékonyabb tanulni, ha...

Hogy hatékonyabb tanulni, ha túl sok tantárgyat kellene jól elsajátítani?

Figyelt kérdés
Például excel, word, angol, kresz, pénzügyek...és még vagy 20 másik van tervben és mind kelleni fog. Egyszerre csak egyet tanuljak, de azt intenzíven? vagy egyszerre kettőt tanuljak, egyet délelőttre, egye4t délutánra indőzítve? Vagy naponként váltsak?mondjunk kétnaponta másikat? vagy mint egy sulis órarendben hogy minden nap minden órájában majdnem más és más? Ha túl sok egyszerre, frusztrál hogy lassan ahaldok és nincs sikerélmény. Ha túl keveset választok, akkor meg úgy érzem hogy a többi fontosabb és frusztrál hogy azt meg még ki tudja mikor kezdhetem el tanulni. És ha megtanultam egy anyagrészt, akkor félek, hogy 3 hét múlva totál elfelejtem az egészet....

2021. márc. 16. 19:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!