Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Számalk-Szalézi grafikus szak?

Számalk-Szalézi grafikus szak?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Vannak itt olyanok akik bekerültek már a szeptemberben induló grafikus nappali okj-s szakra?

Ha lenne rá igény szívesen megismernék pár embert akit felvettek és osztálytársak leszünk.



2021. márc. 16. 19:11
 1/5 anonim válasza:
Szia,nekem még csak jövőre van tervben,de nehéz volt bekerülni? :D Köszi a választ :)
2021. ápr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hali, én is bekerültem.

Első válaszolónak/kérdezőnek pedig: Nem volt amúgy annyira nehéz. Kértek Portré, csendélet, tárgy, meg tanulmányrajzot(10+dbot), de igazándiból abból nekem csak Portré meg tárgyrajzaim voltak. Nemtudom a tanulmányrajz mit takarhat, de lehet aztán az is volt közte🤷🏼‍♀️😂

2021. máj. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Naa dejó😁 a tanulmány rajz amúgy konkrétan összefoglalo neve a többinek mondhatni. Akt, portré, csendélet, belső tér. De amúgy a lényeg, hogy pár tanulmányrajz legyen benne, azon kívül meg amit jónak látsz, esetleg más technika. Az enyém tele volt festményekkel pl szóval😅😂
2021. máj. 4. 23:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Digitális rajzot is küldtetek, vagy azt nem? Nem tudjátok, elfogadják?
2021. jún. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem elfogadják pluszbe :) de azért simábol legyen több
2021. jún. 17. 04:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!