Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol folytassam grafikusi...

Hol folytassam grafikusi tanulmányaimat?

Figyelt kérdés
21 évesen, 2011-ben kezdtem alkalmazott grafikát tanulni a Számalk Szakközépiskolában, nappalin. Az első év megvan, a második nincs, így az okj vizsga sem. Mostanában úgy döntöttem, hogy szeretném befejezni, de nem tudom, hol és hogyan. Érdemes visszamennem ugyanoda, vagy jobb helyek is vannak azóta? Létezik -e nappali felnőttképzés valahol, illetve számít -e, hogy az első évről van bizonyítványom, tehát kezdhetném valahol a másodikat egyből, vagy újra kell járnom az egészet? (Nem volna gond, mert sokat felejtettem...) Szóval hová érdemes mennem így 26 évesen? Melyek most a legjobb iskolák, ahol grafikát tanítanak?

2015. jún. 4. 16:27
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan visszamehet oda, ahol elkezdted, ott biztosabban beszámítják az első éved. És a Budai Rajziskoláról halottam jókat. Az egyik ismerősöm ott tanult gimi után, mert a MOME-ra nem vették akkor fel. Miután végzett a Budaiban a MOME-re is bekerült, bár oda már nem grafikusként. :)
2015. jún. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. jún. 5. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!