Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok egy tárgyat...

Hogyan tudok egy tárgyat leadni az elte ttk-n utólagosan?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék elvégezni egy tárgyat, viszont már március közepe van, nem adhatom le csak úgy. Úgy tudom, hogy bizonyos összegek fejében le tudok még most is adni tárgyat, de nem találok rá kérvényt.

2021. márc. 20. 03:24
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Iskola honlapján vannak fent, azt hiszem általános kérelem. Ha írsz a TOnak emailt, ők is belinkelik neked. Én elektronikusan töltöttem ki és küldzem el emailben.
2021. márc. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%

Pedig a Neptunban a Kitölthető kérvények között ott kell lennie (Ügyintézés-Kérvények-Kitölthető kérvények), nálam az az utolsó.

Egyébként én úgy tudom, hogy abból sincs különösebb probléma, ha így hagyod, aztán nem mész el belőle vizsgázni/nem teljesíted a követelményt. Ilyenkor nem kapsz egyest, egyszerűen jegy nélkül, nem teljesített kreditként fog megjelenni.

2021. márc. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Igazad van lehet a neptunban is, nekem az eszembe se jutott hirtelen. Ha nincs kredit büntetés vagy a leadás nagyon drága, akkor én is így hagynám. Bár nem tudom hányszor vetted fel ezt a tárgyat.
2021. márc. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
mármint a kérdező hányszor vette fel.
2021. márc. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Persze, le is adhatnám, csak nem igazán szeretném, hogy a diplomámban bukott/nem teljesített kreditek is szerepeljenek. Már eléggé a végén vagyok, az átlagom is jó, elég csúnyán nézne ki. Egyébként írtam a TO-nak, de gondolom, csak hétfőn írnak vissza.

Köszi a válaszokat!

2021. márc. 20. 12:27
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
lol. A diplomádba szerinted benne lesz, hogy Xy tárgyat buktad-e vagy hogy mennyi kreditet buktál? Eléggé nem ez a helyzet.
2021. márc. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!