Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem vettek fel az egyetemre,...

Nem vettek fel az egyetemre, utólagosan vettem észre hogy nem fogadtak el pár többletpontot, az egyetem tanulmányi osztályán jogorvoslati kérelmet javasoltak. Tapasztalatok és tanácsokat szeretnék kérni hogyan is vágjak neki, mikre érdemes figyelni?

Figyelt kérdés
Jogorvoslati kérelem
2018. júl. 26. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen többletpontot nem fogadtak el

hol ?

2018. júl. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, te felejtettél el megadni valamit. Tapasztalatból mondom, hogy ha bénázol is valamivel, de a szükséges dokumentumokat így vagy úgy, de megadtad/feltöltötted, akkor azt elfogadják. Az nem volt gyanús, hogy miután validáltak az általad számoltnál kevesebb pontszámot írt ki a felvi.hu?
2018. júl. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az országos helyezésemet, abból egy olyan igazolást küldtem be amit úgy kértem a verseny bírájátol és ő elvileg adott ki másnak is már, de nekik elfogadták nekem meg nem pedig 6 éven belül történt. A másik meg a hátrányos helyzetű papír amiről utólag kiderült hogy rossz papírt küldtem be. Csak ugye a végén sikerült ezeket rendeznem és 11.-e után írták ki hogy elutasítva. A kettő együtt 56 pont
2018. júl. 27. 06:26
 4/4 A kérdező kommentje:
Konkrétan sose láttam hogy a felvi kiírná hogy mennyi pontom van
2018. júl. 27. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!