Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan történik az egyetemre...

Hogyan történik az egyetemre való beköltözés?

Figyelt kérdés

2021. márc. 29. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemre max bejárni szoktak, oda ne akarj beköltözni, mert a tanszékről kidobnak :)
2021. márc. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt most a kollégiumra gondolsz?
2021. márc. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, a kollégiumra gondoltam. :D

Feldobtátok az estém.

2021. márc. 29. 23:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

:DDD

Nálunk, úgy működik, hogy ahova felvettek koliba (lehetőleg ne keverd össze az egyetemmel xd) ...adnak egy időpontot, amikor be kell költözni, bemész, viszed a cókmókod, aláírsz egy papírt, oda adják a szoba kulcsot (Ha új vagy megmutatják a szobát, esetleg körbe vezetnek a koliba, hogy mi hol van) és utána berendezkedsz.

2021. márc. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

"Ha új vagy megmutatják a szobát"

nekem csak kulcsot adtak és volt szám az ajtó fölött .. találjam meg

2021. márc. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk jelentkezni kell a koliba - miután egyetemre már biztosan felvettek- aztán pár héten belül visszajön a határozat, hogy felvéve/elutasítva. Ha felvéve, akkor beköltözés előtti napokban szólnak, mikor lehet költözni, ez nálunk a félévkezdés előtti szombatot jelenti kb. Aztán szépen alá kell írni a beköltözési nyilatkozatot + a kulcsátvevő lapot, és ennyi. Lehet bepakolni.
2021. márc. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

És jók szoktak lenni a szobák amúgy? Mármint én még sose voltam és így nem tudok elképzelni.

Hány fős szobák vannak stb

2021. márc. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7-esnek


A koli szobák olyanok, mint egy koli szoba, nem luxus szálloda minőségű, de tiszták, a férőhely (hányan vannak egy szobában) pedig koli függő általában 2-3-4 fősek szoktak lenni


Szívesen mesélek róla, csak már késő van, ha érdekel 😅

2021. márc. 31. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mmint szívesen mesélek róla ha érdekel, ez a rész rossz helyre került a mondatban és így kicsit más a jelentése 😅
2021. márc. 31. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!