Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME-VIK mérnökinformatikus...

BME-VIK mérnökinformatikus vállalati információs rendszerek specializáció vélemény?

Figyelt kérdés

Másodéves informatikus hallgatóként a félév végén kell specializációt választanom. A szoftverfejlesztő specializáció után ez lenne a második a rangsorban és nagy az esély, hogy ide fogok bejutni. Aki erre a specre járt tudna róla írni pár sort, hogy van-e értelme egyáltalán ennek a specializációnak, tárgyak mennyire hasznosak, stb.

A rövid bemutató itt érhető el: [link]



2021. márc. 30. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Jelenleg valószínűleg felvetted a Menedzsment és Vállalkozásgazdaságtan szakot.


Emlékszel milyenek voltak az órák?


Én nagy részt fogtam a fejemet, hogy hogyan tudnak 10 dián keresztűl triviális dolgokon bullshitelni.


Nagyából hasonló. Ez egy megúszós specializáció, aminek nagyon nincs köze az informatikához.

2021. máj. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, szak helyett tantárgyat akartam írni.
2021. máj. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt tapasztalatból írod? Azért kérdezem, mert a specializáció bemutatón elhangzott egy ilyen kérdés, hogy mennyire hasonlítanak a speces tárgyak a menválhoz, és olyan választ adott az egyik tanszékvezető, hogy teljesen más a megközelítés, szóval nem kell aggódni. Ezek szerint ez csak beetető szöveg volt?
2021. máj. 13. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!