Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy álltok az érettségi...

Hogy álltok az érettségi felkészüléssel? Szerintetek lesz szóbeli?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 2. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Jól. Igen lesz.
2021. ápr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Alapvetően nem annyira rosszul, de kezd elveszni a motivációm, pedig még azért pár dolgot át kéne néznem :( A szóbelivel kapcsolatban meg fogalmam sincs, szerintem hogyha megtartanák, ugyanolyan szinten, mint amilyen a rendes érettségi szokott lenni, az baromi szemétség lenne velünk szemben. Pl. Én bioszból meg kémiából emeltezek, úgy hogy 70 kémia kísérletet kell tudni, és még egyszer se mentünk át rajtuk... Bioszból 99 tétel van, jó annyiban az jobb, hogy legalább azokat ki lehet szépen otthon dolgozni, de azért ha lehetne választani én inkább nem szóbeliznék. Talán a legjobb az lenne ha választhatnánk, mert biztos van olyan tantárgy amiből meg sokan szeretnének szóbelizni is.
2021. ápr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az írásbelire nem különösképpen készülők, a szóbelire meg majd az utolsó pillanatban. :D Szóval mondhatjuk úgy is, hogy sehogy sem állok. :D Az, hogy lesz-e szóbeli, az meg jó kérdés.
2021. ápr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Sok sikert kívánok nektek az érettségihez és kitartást!

#2 részére, orvosira jelentkeztél?

2021. ápr. 2. 14:45
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Jól, 87-96 közötti emelt bioszokat írok, de nem vagyok vele megelégedve. Kell egy stabil 95 pont. Szerintem is lesz szóbeli, én orvosira jelentkezek.

Neked hogy megy?

2021. ápr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem nagyon foglalkozok vele. Még év elején mindenből megoldottam 2-3 érettségit, stabil 3as mindenből megvolt.

Szóbeli ha lesz akkor laza. Jó a dumálókám.

2021. ápr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Én sem készülök durván, gyakorolgatok ezt azt, de nem kifejezetten az érettségire.

Szerintem nem lesz szóbeli vagy max úgy, ahogy Ausztriában, ahol önkéntes alapon lehet menni. Akinek kellenek a pontok vagy javítani szeretne annak tök jó, aki pedig nem akar, az nem megy. Véleményem szerint ez lenne a legjobb.

2021. ápr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól állok a készüléssel, de ebben az utolsó hónapban még jobban belehúzok.

Szerintem nem lesz szóbeli, vagy nem lesz kötelező.

2021. ápr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!