Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középszintű matematika érettsé...

Középszintű matematika érettségire, hogyan érdemes felkészülni, illetve mire számítsak, ha ne talántán szükséges lesz mennem?

Figyelt kérdés

Nézegettem tételeket, de brutáis módon összesen 161 tételt találtam.

Hogyan fog zajlani?

meg kell a vizsgabizottság előtt oldanom érettségi feladatokat, hangosan levezetni?


és a kapott feladatokhoz tartozó esetleges fogalmakat kifejteni? pl háromszöges feladatoknál pitagorasz, thálész illetve koszinusz tételt kifejteni?


egyszerűen nem tudom elképzelni. :/



2019. máj. 20. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:

A szóbeliről beszélsz gondolom.

Nekem is kell, sajnos. Biztos, hogy van nálatok is konzultáció, menj be és beszélj a tanárral, ő el fogja mondani mire kell számíts. Valószínűleg 3 db tételt és 3 db számítást fogsz kapni, amit el kell magyaráznod hogy oldottad meg.

Konkrét dolgokat csak a tanárod tud mondani, minden iskolában más és más.

Nekem holnaptól kezdődik a konzultáció. .__.

2019. máj. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rendben, iagazd van, Köszönöm válaszod!

Sajnos nekünk nincs konzultálás, és az eredményeket is csak 3-án tudjuk meg... szóval mivel én rosszra számítok, nagyon rossz lesz szerintem, így már most szeretnék lelkileg és agyilag is felkészülni, hogy nagy eséllyel kell majd szóbeliznem :(

2019. máj. 21. 11:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Végül mennyi pontod

van ?

2019. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mennyit értél

el ?

2019. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
46%-os lett, nem értem hogyan azt hittem 30%nál több nem lesz tuti :D
2019. júl. 9. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!