Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem akarok visszamenni az...

Nem akarok visszamenni az iskolába! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez az utolsó évem ebben a suliban, az osztályom meg kiközösített és minden nap csúfoltak amíg bejártunk...
2021. ápr. 3. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Magántanulás nem opció?

Ezt már kibírod. Koncentrálj a tanulásra, a mozgásra, legyél sokat szabad levegőn. Legyen minden nap egy apró örömöd, legyen séta, egy jó sorozat, egy túrórudi, mindegy. Csak valami, amit tudsz várni. (Amikor nekem iszonyú nehéz időszakom volt lelkileg az egyetemen, kaptam apukámtól egy könyvet, amiben különleges kávéreceptek voltak, és minden reggel választottam egyet, amit délután megcsináltam magamnak. Így volt mit várnom, volt minek örülni, és nem voltam olyan magányos.)

Ha elfoglalod magad, hamarabb telik az idő, hidd el nekem. (Általánosban engem is állandóan piszkáltak.)

2021. ápr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha általános iskola: Sajnos nem tehetsz sokat, csak reménykedhetsz, hogy mégsem nyitják majd ki az iskolákat, amire nem sok esély van. Gondolj arra, hogy csak két hónap, és koncentrálj a tanulásra!

Ha középiskola vagy egyetem, akkor otthagyhatod, az utolsó év befejezése és érettségi nélkül. Jövőre pedig beiratkozhatsz máshova, hogy befejezd.

A kiközösítés indok az egyéni tanrendre, de nem tudom, hogy mennyi időbe telik a döntés. Ha hamar, azaz két héten belül meghozzák, akkor nem kell visszamenned.

2021. ápr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#1: Sajnos előzetesen nem engedik a magántanulást, a döntésig pedig halálra cs*sztethetik.
2021. ápr. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Középiskola, egyetem: nem kell várnod egy évet, tanév közben is átiratkozhatsz.
2021. ápr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Szinte biztos vagyok benne, hogy nem kell vissza menni, vagy ha igen akkor max 1-2 hétre.

Tanuld meg kibírni vagy kiállni magadért.

2021. ápr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Nehogy már minden tinihisztire engedélyezzék az egyéni tanrendet...! Így hívják most a "magántanulóságot", és nagyon szigorú feltételei vannak. JOGOSAN!!!
2021. ápr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

6: A mobbing nem tinihiszti. Egyik oldalról sem.

[link]

2021. ápr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Online oktatas van, utana másik suliba megy. Problem solved.
2021. ápr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!