Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogyha 22 éves...

Szerintetek, hogyha 22 éves létemre nagyon csúnyán írok, akkor ez még változhat?

Figyelt kérdés

Már általános elsőben sem írtam valami szépen és mivel nagyon lassú is voltam, sosem a külalakra próbáltam figyelni, hanem minél gyorsabban írni... És ez így ment a későbbi években is. Így ez a csúnya írásmód nagyon belém rögzült...

Egyetemre nem mentem még egyelőre és a jelenlegi munkám során egyáltalán nem is kell kézzel írnom, tehát igazából már vagy 3 éve a nevemen kívül nem is nagyon írtam semmit.


Múltkor megtaláltam pár általános iskolás és gimis füzetemet és írtam kézzel pár oldalt és egyszerűen képtelen voltam szebben írni...


Ezen ilyenkor még lehet változtatni?


Még megtanulhatok nagyon szépen írni? (Akár önszorgalomból, akár valamilyen tanfolyam segítségével)



2021. ápr. 9. 11:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!