Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Én 17 évesen otthagytam az...

Én 17 évesen otthagytam az iskokát családi okokból kifolyólag, most leszek 22 éves, azt kellene tudnom hogy ha én most újrakezdem az iskolát nappali tagozaton, akkor az anyámnak kell fizetnie tovább a gyerektartást?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 20. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy pár kérdést azért tisztázzunk.

Ha nincs érettségid és azt szeretnéd megszerezni (mást nem tudok elképzelni), akkor már csak ilyen esti sulikban kaphatod meg. Erre nem jár semmi.


Viszont ha az meg van/lesz és tovább tanulsz nappalin akkor 25 éves korig jár a gyt.

2017. ápr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első téved.Egyrészt 18 éves kor után rokontartás van nem gyerektartás.Ha megszakítottad a nappali tanulmányaidat, nem jár rokontartás.

A jogszabály érdemtelenségnek nevezi mert neked felróható okból, elhúzodnak a tanulmányaid.

2017. máj. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!