Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem fognak kinézni koleszból...

Nem fognak kinézni koleszból az anyagi helyzetem miatt?

Figyelt kérdés

Tehát idén leszek elsőéves hallgató, kaptam kollégiumot szociális alapon. Nagyon szerettem volna koleszba kerülni. Papíron csóró vagyok, valójában pedig nagyon az ellentéte. De minden információt megadtam amit az egyetem kért, így nem sértettem meg a szabályokat...

Szóval nem fognak a többiek amiatt kibeszélni, mert látszik rajtam a jó anyagi helyzet? Értem itt a dolgaimon, ruháimon, életvitelemen... 5 apartmantársam lesz, esetleg jobb lenne erről velük beszélni az elején? Vagy hagyjam a fenébe és csak én izgulom túl, nem fogja őket érdekelni?

Valaki volt már hasonló helyzetben, vagy ismer hasonló embereket? Köszönöm!


2010. aug. 21. 11:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%
Csak te izgulod túl, én semmi esetre sem beszélnék velük erről, mert úgy jönne le talán nekik, hogy fel akarsz ezzel vágni már az elején. Ne izgulj ilyeneken, nem fognak érte megszólni.
2010. aug. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Vigyázz, mert ha kiderül h gazdag vagy akkor te leszel az első akitől lopni fognak. Egyébként meg semmi közük szal ha gazdag v akkor gazdag v, nem hinném h emiatt néznek ki, max akkor ha úgy is viselkedsz, tehát elkényeztetettként. De jó hír h ha már aggódsz emiatt akkor nem vszínű h ilyen típusú vagy.

Egyébként meg ha nagy gondot okoz akkor add oda nekem a pézed

2010. aug. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
csak te izgulod túl. nem kell titkolni hgy gazdag vagy, de ha nekiállsz erről beszélgetni a többiekkel, akkor -jogosan- fognak kinézni amiatt, hogy felvágsz vele.
2010. aug. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

mi az h. nagyon az ellentéte vagy a csórónak?Mennyire vagy gazdag?Miben nyilvánul ez meg?

Ha annyira gazdag vagy,miért koleszba jelentkeztél?


Pontosan hogy kaptad meg a koleszt ha olyan jó körülmények közt élsz?:S

2010. aug. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
75%
Nem értem így hogy lehet kolit kapni, ha nem sértetted meg a szabályokat elvileg...
2010. aug. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor hanyagolom náluk a témát. Remélem nem lesz gond.

11:48: a viselkedésemben sosem nyilvánult meg, elég visszahúzódó vagyok. Inkább tárgyi értelemben. Kisebb apróságok, például macbook, iphone, ruházat meg ilyen dolgok amik sok embernek szúrják a szemét. Életvitelemben meg például az, hogy autóval fogok haza és visszajárni. Gimnáziumban is kaptam a hátam mögött olyan jelzőket amikre nem szolgáltam rá, és nagyon rosszul esett.

A koleszba meg úgy vettek fel, hogy a jelentkezőlap nem tért ki arra hogy mennyi vagyonod, csak a jövedelem felől érdeklődtek.

2010. aug. 21. 12:33
 7/26 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem fog ilyenekkel foglalkozni, nyugi.De egyébként kicsit furcsa, ha "csóró vagy", akkor mégis h van h ennyire jó cuccod van, kocsi stb?Támogatásból veszed v mi?
2010. aug. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
hát ne villogj nagyon...amúgy nem gáz
2010. aug. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

lehet h.szülőknek van be nem vallott jövedelme...

Ha amúgy nem vagy nagyképű, meg ilyesmi akkor ne parázz ezen

2010. aug. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nem fognak kinézni, de igencsak szégyellném magam, ha egy valóban rászoruló helyét foglaltam volna el...
2010. aug. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!