Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon nem tudok beilleszkedni...

Nagyon nem tudok beilleszkedni az online oktatásba, szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon szétszort gyerek vagyok. Amíg kontakt oktatás volt hármas, négyes tanuló voltam úgy, hogy otthon soha nem tanultam 11 évfolyam alatt, de az online oktatás teljesen felborította a rendszerem.

Stresszbe vagyok, mert le vagyok mindennel maradva, tele vagyok hiányzásokkal, mert kimegy a fejemből, hogy mikor lesz óra. Nem tudok figyelni így a sulira. Félek, hogy tönkre fog menni az életem. Ha kirúgnának a hiányzások miatt, felvesznek másik suliba, vagy ilyenkor mit csinálnak velem?



2021. ápr. 12. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Van okostelefonod vagy számítógéped? Beírod valamelyik naptárába az órarended és az óra kezdete előtt jelezni fog neked, így részt vehetsz az órán anélkül, hogy elfelejtenéd.
2021. ápr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%
Kibírod már azt a keveset ami hátra van. Ez csak középsuli, egyetem még gázosabb.
2021. ápr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!