Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Doktori jelentkezéshez ugye...

Doktori jelentkezéshez ugye az oktatói ajánlás nyomtatva tollal aláírva kell feltölteni? A vírushelyzet miatt word dokumentumban kaptam meg, de szerintem az úgy kevés. Viszont így, hogy sehol sem írják nem akarnám egyből az oktatókat terhelni.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 15. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Kérdezd meg a doktori iskola titkárságán.
2021. ápr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Én írtam ajánlást idén, és a hallgató ugyanígy aláírva kérte, szóval alàírtam neki ipaden és pdf-ben küldtem el neki. Szerintem nem nagy kérés, hogy ha már egyszer ajánl, akkor írja is alá valahogy.
2021. ápr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi. Akkor írok nekik újra. Bár a témavezetőm megcsinálja a másik oktatót nehezebb most elérni.


Aztán lehet izgulni a felvételi miatt.:) Bár attól nem nagyon kell félni, hogy a jelentkezők száma az államilag felvehető keret közelében lesz.

2021. ápr. 15. 12:18
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
És komolyan ilyenek kapnak majd doktori fokozatot? Értelemszerűen Word-ben kitöltöd, kinyomtatod, aláírod, beszkenneled és elküldöd. De az is egy megoldás, hogy kiexportálod PDF-be a kitöltött dokumentumot és Ügyfélkapun keresztül aláírod digitálisan. Ha igényeltél ilyet annak idején a személyihez. El kell fogadniuk, mert hivatalos.
2021. ápr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az oktató aláírása hiányzott nem az enyém. :)
2021. ápr. 15. 16:56
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
4. Az a vicces, amikor valaki egy magyar mondatot nem tud értelmezni, de PhD hallgatókat fikáz. Megnevettettél, köszönöm. 😅😅
2021. ápr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az oktató is meg tudja tenni ugyanezt...
2021. ápr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!