Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Témazáró dolgozat. Megírathat-...

Témazáró dolgozat. Megírathat-e még?

Figyelt kérdés
Három héttel ezelőtt, hiányoztam. Így nem írtam fizika dolgozatot. A tanár minden óra előtt elmondta, hogy megírom, még se írtam. Most holnap ismét lesz órám, és azt mondta, hogy most már nem felejti el behozni. Nincs valami határ, hogy 3hét után már nem írathat?
2011. ápr. 19. 21:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a kérdést elrontottam, "Megírhatom-e még?"
2011. ápr. 19. 21:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Megírathatja.
2011. ápr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. ápr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
megírathatja
2011. ápr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi van ha van határ, azon már gondolkoztál?

Akkor azt mondja, hogy röpdoga csak neked. Ennyi.


Van arra is határ, hogy x munkanapon vagy héten, nem tudom min belül ki kell javítani a dogát. És mi van, ha nem javítja ki? Semmi. :-) Ugyanúgy számít. Ez van.

2011. ápr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megírathatja. Sőt, így, hogy gondolkodsz rajta, még be is vonzod, így már tuti nem felejti el. :D


Sok sikert! Az áramerősséget nézd át!

2011. ápr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!